Oracle CX Cloud z innowacyjnymi funkcjonalnościami w obszarze bsługi klienta

oracleNowe rozwiązania branżowe oraz szereg rozszerzeń świadczą o zaangażowaniu firmy Oracle w ciągłe wprowadzanie innowacji w rozwiązaniu Oracle Customer Experience Cloud (Oracle CX Cloud), opartym na najbardziej niezawodnym, kompletnym i innowacyjnym pakiecie aplikacji do obsługi klienta w branży.


 
Przedsiębiorstwa mogą bez problemu korzystać z całego zakresu narzędzi marketingowych, sprzedażowych, usługowych, handlowych i społecznościowych w celu zapewnienia klientom wyjątkowej obsługi i uczynienia z nich ambasadorów marki.
Aby sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów organizacje ze wszystkich branż muszą być w stanie zapewnić kompletną, innowacyjną ich obsługę we wszystkich kanałach sprzedaży – powiedział Rondy Ng, Senior VP, Applications Development, Oracle. Wprowadzając najnowsze rozszerzenia pakietu usług Oracle CX Cloud pomagamy organizacjom zdobywać przewagę konkurencyjną przez budowanie silniejszych więzi z klientami.
Różne kanały dystrybucji oraz działy przedsiębiorstw mają do czynienia z coraz większą liczbą źródeł danych oraz większą ilością danych klientów, a firma Oracle wykazała się wyjątkową elastycznością i precyzją, dostosowując się do tempa rozwoju przedsiębiorstw i wymagań poszczególnych działów — powiedział Sam Stuckal, starszy doradca w CEB TowerGroup. Rozwiązania do obsługi klienta są oferowane w formie aplikacji w chmurze, ale zintegrowane komponenty sprzedażowe i usługowe sprawiają, że jest to jednolite rozwiązanie, które może być łatwo rozbudowywane zarówno przez partnerów, jak i innych producentów.
Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top