Oracle wprowadza nowe rozwiązania chmurowe dla branży transportowej i globalnego zarządzania handlem

oracle logo plW ramach wprowadzania nowatorskich rozwiązań dla współczesnych globalnych łańcuchów dostaw firma Oracle poinformowała o udostępnieniu usług Oracle Transportation Management i Oracle Global Trade Management w ramach platformy Oracle Cloud.


Oracle Transportation Management Cloud i Oracle Global Trade Management Cloud to kompleksowa funkcjonalność dla branży transportowej i globalnego zarządzania handlem w ramach jednej, zintegrowanej platformy.

Funkcjonujące w ramach chmury Oracle Cloud nowe rozwiązania pomagają przedsiębiorstwom każdej wielkości szybko i łatwo rozwijać swoją działalność i zwiększyć udział w rynku poprzez obniżenie kosztów przewozu, zwiększenie efektywności operacyjnej, usprawnienie obsługi klienta, przyspieszenie realizacji zamówień w łańcuchu dostaw oraz zmniejszenie ryzyka związanego z łańcuchem dostaw i zgodnością z przepisami handlowymi.

Rozwiązania Oracle Transportation Management Cloud i Oracle Global Trade Management Cloud oferują elastyczność finansową oraz przewidywalne koszty i nie wymagają jakichkolwiek inwestycji w sprzęt czy licencje na oprogramowanie, dzięki czemu więcej firm uzyska dostęp do tych samych funkcji, z których od lat korzystają duże przedsiębiorstwa.

Dzięki obniżeniu kosztów środowiska informatycznego i łańcucha dostaw nowe rozwiązania wspierają klientów firmy Oracle w osiągnięciu przewagi nad konkurencją poprzez umożliwienie większego skoncentrowania się na wprowadzaniu innowacji i wypracowywaniu nowych strumieni przychodów.

Szybkie, podzielone na etapy wdrożenie rozwiązań Oracle Transportation Management i Oracle Global Trade Management w ramach chmury Oracle Cloud realizowane przez dział Oracle Consulting lub wyspecjalizowanych partnerów z sieci Oracle PartnerNetwork zapewnia klientom szybkie osiąganie korzyści w ramach budżetu i zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top