Oracle Code - po raz pierwszy w Polsce!

oracle 120Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, chatboty, najnowsze techniki i metodyki budowania aplikacji – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną zaprezentowane podczas Oracle Code – pierwszej polskiej edycji konferencji dla programistów i deweloperów. Spotkanie odbędzie się 11 maja w warszawskim hotelu Hilton.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Oracle Code, to inicjatywa Oracle, w ramach której na całym świecie od ponad roku odbywają się konferencje poświęcone tematyce programowania w nowoczesnych technologiach, w tym także projektowania aplikacji w Chmurze. Seria konferencji Oracle Code została zainaugurowana 1 marca 2017 w San Francisco, od tego czasu odbyło się ponad 20 edycji wydarzenia, w których wzięło udział (także online) ponad 600 tys. deweloperów i programistów oraz 200 prelegentów z ponad 30 krajów. Jak powiedział jeden z inicjatorów wydarzenia Bruno Borges, dyrektor działu Oracle PaaS: „Nasze konferencje odbędą się na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy!”.

Oracle Code to doskonała okazja do tego, by poznać najnowsze trendy w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem popularnych metodyk i technologii open source. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. kontenery, mikrousługi, projektowanie API, chatboty, uczenie maszynowe, DevOps, a także techniki programowania w bazach danych oraz w języku Java. W programie nie zabraknie warsztatów oraz sesji interaktywnych z najlepszymi specjalistami.
Programiści muszą dziś rozwiązywać mnóstwo problemów związanych z bezpieczeństwem czy wydajnością aplikacji, które nie istniały w przeszłości. Dlatego nie będziemy mówić o gotowych produktach, ale skupimy się na przekazaniu wiedzy, która rzeczywiście ułatwi tworzenie nowych aplikacji w dobie gospodarki cyfrowej” – komentuje Jerzy Suchodolski, Sales Consulting Director z Oracle Polska. „Powodzenie konferencji Oracle Code wynika z jednej strony z ogromnego popytu na wiedzę ze strony deweloperów, z drugiej z wysokiego poziomu merytorycznego tych spotkań. Oracle Code to także przestrzeń do wymiany doświadczeń między profesjonalistami, okazja do networkingu z ekspertami i pracownikami znanych firm. Wszyscy, którzy pracują w języku Java czy JavaScript, ale też Python, Ruby i wielu innych, projektują aplikacje na Androida, iOS, są specjalistami od baz danych, znajdą na Oracle Code coś dla siebie – dodaje Jerzy Suchodolski.
Warszawska edycja konferencji to jeden z czterech przystanków Oracle Code w Europie w bieżącym roku. Spotkania odbędą się także w Londynie, Berlinie i Paryżu oraz w kilkunastu miastach amerykańskich i azjatyckich.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I PROGRAM SPOTKANIA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top