Oracle OpenWorld 2017 - poznaj przyszłość Chmury

W bieżący weekend Oracle powita dziesiątki tysięcy klientów i partnerów ze 175 krajów, a także ponad 18 milionów obserwatorów online na konferencji Oracle OpenWorld 2017. Wydarzenie odbywa się w San Francisco - głównie w Centrum Kongresowym Moscone, ale także w kilku innych miejscach, w dniach 1-5 października.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Oracle OpenWorld, to największe wydarzenie technologiczne i biznesowe w branży, podczas którego wystąpią tak znane osobistości jak aktor i reżyser Joseph Gordon-Levitt, senator USA Barbara Boxer, Główny Konsultant klubu Los Angeles Clippers Jerry West, były Sekretarz Obrony Leon Panetta, a także Prezes Rady Spraw Zagranicznych Richard Haass.

W najbliższą niedzielę konferencję otworzy Larry Ellison, Prezes Zarządu Oracle i dyrektor ds. technicznych wygłaszając referat prezentujący innowacje Oracle w dziedzinie chmury. Referaty programowe będą kontynuowane w kolejnych dniach – wygłoszą je Prezes Oracle Mark Hurd oraz szef Działu rozwoju produktów Thomas Kurian. Wystąpią także przedstawiciele wiodących marek światowych – takich jak Carbon, Trek, FexEx i Gap, komentując najbardziej aktualne zagadnienia na styku biznesu i technologii.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauczania w sesjach przygotowanych wspólnie z Uniwersytetem Stanforda. Kolejne wydanie serii wykładów pod hasłem „Nauczanie zespołowe” obejmuje takie tematy, jak „Brain Snacks”, rozmowy w cztery oczy z ekspertami, oraz warsztaty praktyczne omawiające najciekawsze przykłady wdrożeń Chmury Oracle. Towarzyszyć konferencji będzie wystawa Oracle OpenWorld Exchange, na której zaprezentują się partnerzy Oracle.
Otwierając Oracle OpenWorld 2017, powitamy ponad 60 tys. klientów i partnerów, którzy będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę na temat transformacji biznesu do chmury” – powiedziała Judy Sim, Dyrektor Marketingu Oracle. „Wydarzenie zmieniało się przez lata, tak jak zmieniały się potrzeby naszych klientów. Dzisiaj jest to jedna z największych konferencji technologicznych na świecie, która przez ostatnie 20 lat przyniosła miastu San Francisco wpływy wartości ponad 3 miliardów USD.
Na podstawie materiałów Oracle, opracował Patrycjusz Jaworski

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top