Przemysł oczekuje mobilnego dostępu do wybranych obszarów ERP

Oczekiwania, aby system umożliwiał dostęp do informacji za pośrednictwem przeglądarki WWW pojawiają się praktycznie za każdym razem, gdy analizujemy potrzeby nowych klientów - zauważa Aleksander Faleńczyk, menedżer ds. kontraktów BPSC.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Zdaniem naszego rozmówcy, zastosowanie mobilnego dostępu do wybranych obszarów ERP podnosi użyteczność oprogramowania. - Na tyle, że niektóre firmy decydują się na wdrożenie systemu ERP właśnie ze względu na jego mobilną funkcjonalność – przekonuje Aleksander Faleńczyk.

Jako przykład przedstawiciel BPSC wskazuje Ekoplon, producent nawozów dolistnych i ogrodniczych oraz środków żywienia zwierząt, który zdecydował się na wdrożenie systemu m.in. ze względu na możliwość zdalnego dostępu do informacji.

60 doradców firmy korzysta z aplikacji wspierającej zarządzanie relacjami z klientami, a dzięki wdrożeniu handlowcy zyskali możliwość podglądu wszystkich informacji sprzedażowych związanych z danym klientem, tj. należności, warunków handlowych, statusów zamówień oraz dodatkowych informacji na temat hodowli u klienta. Dzięki temu są w stanie szybciej przygotowywać się do spotkań handlowych. Efektem wprowadzenia systemu jest też dokładniejszy monitoring procesu hodowli zwierząt. Znacząco poprawiła się ilość i jakość wypełnionych raportów.

Źródło: wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top