Altab najlepszy wśród Partnerów SAP w Europie Środkowo-Wschodniej

altab logo120Podczas międzynarodowego spotkania Partnerów SAP w Pradze Altab odebrał szczególną nagrodę – BEST REVENUE CONTRIBUTOR PARTNER 2014 Central and Eastern Europe. W 2014 roku Altab był bezkonkurencyjny pod względem największej wartości sprzedanych licencji SAP Business One w całej Europie środkowo-Wschodniej.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Spotkanie partnerów SAP w Pradze miało na celu zaprezentowanie planów rozwojowych w zakresie systemu SAP Business One na najbliższe lata. Było też formą podsumowania osiągnięć poszczególnych firm współpracujących z SAP w zakresie wdrożeń SAP Business One w Europie.
Doświadczenie naszych konsultantów i nasza silna pozycja na rynku europejskim przekłada się na sukcesy wdrożeniowe w coraz to nowszych branżach – mówi Paweł Matejko, Prezes Zarządu Altab S.A. Tak wielki sukces Altab zawdzięcza także ogromnemu wsparciu ze strony swoich Klientów. – Referencje w naszej branży to ogromnie istotny czynnik mający wpływ na wybór zarówno systemu jak i partnera wdrożeniowego. Dlatego cieszy nas fakt, że mamy tak liczną grupę zadowolonych Klientów, a nasze wdrożenia zdobywają uznanie i są nagradzane przez SAP – dodaje Paweł Matejko.
Podczas CEE SAP Business One Partner Day 2015 przedstawiono też plan zmian w SAP Business One m.in. w obszarze produkcji, serwisu, czy zarządzania projektami, które mają zostać wprowadzone jeszcze w tym roku. SAP zapowiada także dalszy rozwój narzędzi analitycznych opartych na SAP HANA.

Źródło: www.altab.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top