SAP Polska uruchomił program SAP Sales Academy

SAPSAP Polska poinformowała o uruchomieniu polskiej edycji programu SAP Sales Academy. Program skierowany jest do absolwentów szkół wyższych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje sprzedażowe, zrozumieć biznes IT i związać swoją przyszłą karierę zawodową z SAP, największym dostawcą oprogramowania dla biznesu.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Międzynarodowy program SAP Sales Academy jest realizowany globalnie od 2013 r., zaś obecnie rozpoczął się w Europie Środkowej i w Polsce. Obejmuje intensywne, praktyczne szkolenie w dziale sprzedaży SAP, pozwalające po zakończeniu zdobyć atrakcyjną pracę.
 
Absolwenci, którzy zostaną zakwalifikowani do programu SAP Sales Academy, będą mieli możliwość uczenia się biznesu pod okiem doświadczonego mentora z SAP, poznania technik sprzedaży, udoskonalenia umiejętności prezentacyjnych, a także poznają portfolio rozwiązań SAP. Ponadto bedą mogli nauczyć się m.in. prowadzenia procesów sprzedażowych, negocjowania z klientem, zarządzania projektami oraz pracy w zespole.

Program składa się z dwóch etapów. Pierwszy obejmuje półroczne praktyczne szkolenia i bliską współpracę z mentorem – doświadczonym sprzedawcą SAP w Polsce. Przez następne trzy miesiące uczestnicy programu razem z absolwentami z innych państw będą podnosić swoje kwalifikacje w centrum SAP Sales Academy w Kaliforni. Szkolenia będą prowadzone w języku angielskim, a po ich zakończeniu uczestnicy mają możliwość pracy w organizacji sprzedażowej SAP. Kandydaci mogą zgłaszać się poprzez Centrum Karier SAP.
Potrzebujemy świeżego spojrzenia i bystrych młodych ludzi, aby odpowiadać na wyzwania współczesności – powiedział Simon Kaluža, dyrektor zarządzający SAP na region Europy Środkowo-Wschodniej. Jeśli przełomowe pomysły młodych ludzi mają stać się rzeczywistością, potrzebują oni szkolenia, a także możliwości wyrażenia swoich opinii i realizacji planów. W tym celu, jako globalna firma IT, robimy krok w ich stronę, uruchamiając nowy model rekrutowania i szkolenia w poszukiwaniu ciekawych osobowości i wschodzących talentów. Oferujemy praktykę i pracę w naszej organizacji, która ceni sobie zespołowość i ciągłość działania,
Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top