LST-Soft Sp. z o.o. nowym partnerem w obszarze rozwiązania Sage ERP X3

SAGE - ERPW ostatnich dniach została podpisana umowa partnerska pomiędzy firmami Sage Sp. z o.o. i LST-Soft Sp. z o.o. Na jej podstawie LST-Soft staje się partnerem handlowym i usługowym w obszarze systemu Sage ERP X3.

 
Celem współpracy jest wykorzystanie wieloletnich doświadczeń LST-Soft w zakresie dystrybucji i wdrażania systemów wspomagających zarządzanie dla zwiększenia udziału systemu Sage ERP X3 na polskim rynku. LST-Soft tworzy i rozwija własne oprogramowanie, które uzupełnia funkcjonalność Sage ERP X3.
Po wnikliwej analizie rynku producentów systemów ERP dla firm średniej wielkości postawiliśmy na współpracę z Sage – powiedział Marek Suszczyk, Dyrektor Generalny LST-Soft. O naszej decyzji przesądziła silna pozycja Sage na rynku i klarowna wizja dalszego rozwoju oferowanych przez Sage produktów. System Sage ERP X3 oferuje szeroką funkcjonalność, dużą elastyczność, ale też daje się łatwo i szybko wdrażać. Bardzo ważne dla nas było również prezentowane przez Sage profesjonalne podejście do budowy sieci partnerskiej. Jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca przyczyni się do dalszego umocnienia pozycji Sage ERP X3 na polskim rynku i będzie jednym z motorów dalszego rozwoju LST-Soft.
LST-Soft Sp. z o.o. powstała w 2009 roku w celu świadczenia usług programistycznych oraz outsourcingowych w zakresie technologii informatycznych dla biznesu. W swoich strukturach skupia osoby o wieloletnim doświadczeniu i dużej wiedzy w zakresie projektowania, wdrażania i administracji rozwiązaniami informatycznymi (ERP, CRM, DMS, portale internetowe). Firma tworzy i rozwija własne oprogramowanie dla biznesu, uzupełniające systemy ERP w zakresie zarządzania kadrami i płacami (iPersonel) oraz mobilnym serwisem (iService).

Sage ERP X3 jest nowoczesnym, wiodącym na rynku międzynarodowym, zintegrowanym systemem ERP wspierającym zarządzanie w średnich i dużych organizacjach. Dostępny jest w polskiej wersji językowej oraz dostosowany do polskich regulacji prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Sage ERP X3 jest prosty w użyciu, szybki we wdrożeniu i ułatwia osiąganie zysku. Pozwala nie tylko uporządkować wewnętrzne procesy, ale także wydajnie kontrolować przepływ informacji do klientów, dostawców i podwykonawców. Usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera prognozowanie i zarządzanie. To wydajne i sprawdzone rozwiązanie, działa u ponad 4 000 firm z 55 krajów i korzysta z niego ponad 180 000 użytkowników. W Polsce Sage ERP X3 stanowi naturalne dopełnienie oferty Sage sp. z o.o., szczególnie w obszarze logistyki, dystrybucji oraz produkcji.

http://www.sage.com.pl/erp-x3

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top