QlikView buduje zaufanie wśród kolejnych klientów JCommerce

JCommerceWieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów Business Intelligence i wysokie kompetencje techniczne specjalistów zdecydowały o wyborze firmy JCommerce jako dostawcy i partnera wdrożeniowego platformy QlikView w kolejnych firmach.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Do grona klientów JCommerce dołączyli Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o. oraz GKN Driveline Polska Sp. z o.o. W przypadku pierwszego z nich QlikView Server Small Business Edition wykorzystany zostanie do analizy sprzedaży oraz efektywności akcji marketingowych. Dla firmy GKN Driveline Polska, korzystającej już z narzędzia QlikView, zostanie przygotowana dedykowana aplikacja służąca do analizy produkcji, gwarancji i reklamacji.

Wszystkie osoby zainteresowane wdrożeniem QlikView w swoich firmach zapraszamy już teraz na kolejne bezpłatne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22 maja w Krakowie Rejestracja odbywa się za pomocą formularza na stronie JCommerce.

Zapraszamy na blog firmowy JCommerce (http://blog.jcommerce.pl/) na którym zostały zamieszczone relacje z poprzednich spotkań z QlikView, które odbyły się w Warszawie i Katowicach.

Patronem medialnym spotkań z QlikView jest m.in. serwis ERP-view.pl, erp24.pl oraz MagazynIT.pl.

QlikView to nowoczesna pełnowymiarowa platforma analityczna, służąca do samodzielnego przeprowadzania zaawansowanych analiz biznesowych w obszarze finansów, sprzedaży, marketingu, logistyki czy zamówień. To rozwiązanie Business Intelligence pozwala podejmować szybsze i trafniejsze decyzje. Za pomocą QlikView użytkownicy biznesowi mogą tworzyć skomplikowane, a zarazem bardzo czytelne kokpity menadżerskie.

Źródło: www.jcommerce.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top