SAP wyróżnia 7milowego za działalność na rynku MŚP

SAP Polska przyznał 7milowemu wyróżnienie za zaangażowanie w budowaniu pozycji SAP w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

 
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

Nagroda została wręczona na dorocznym Spotkaniu Partnerskim SAP Polska, które w tym roku odbywało się w dniach 26-27 lutego w Serocku pod Warszawą. Konferencja zgromadziła przedstawicieli kadry zarządzającej oraz zespołów sprzedaży firm partnerskich, aby wspólnie z przedstawicielami SAP omawiać plany i innowacje w ofercie SAP na 2013 rok. 7milowy znalazł się w gronie partnerów nagradzanych przez SAP Polska za najwyższe wyniki w zakresie sprzedaży i którzy w szczególny sposób przyczynili się do umacniania pozycji SAP na rynku aplikacji biznesowych.

7milowy jest autoryzowanym partnerem SAP od 2004 roku i jako jedyna firma partnerska w Polsce, oferuje oba rozwiązania dla rynku MŚP: SAP SPRINT oraz SAP Business One. Jako jedni z pierwszych zdobyliśmy też certyfikat SAP Partner Center of Expertise (PCOE), potwierdzający kompetencje w zakresie świadczenia usług serwisowych SAP.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top