itelligence objeło utrzymanie system ERP Schneider Electric Energy Poland

Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o., będąca częścią grupy Schneider Electric specjalizującej się w zarządzaniu energią elektryczną, podpisała z itelligence umowę na usługi wsparcia aplikacyjnego systemu SAP ERP.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Od października 2012 r. Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. powierzyła itelligence utrzymanie swojego systemu SAP ERP. Specjaliści itelligence odpowiedzialni są za sprawne działanie systemu oraz dalszy rozwój zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami biznesowymi i prawnymi. Umowa Application Support obejmuje pełen zakres wykorzystywanych funkcjonalności systemu SAP: sprzedaż, logistykę, zaopatrzenie, produkcję, księgowość, środki trwałe i kontroling, a także workflow i administrację systemem. System ERPobsługiwany jest przez 130 użytkowników.
itelligence posiada liczny zespół konsultantów i świadczy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych. Do wyboru tej firmy jako partnera do wsparcia i rozwoju naszego systemu SAP przekonało nas ponadto indywidualne, profesjonalne podejście do klienta. – powiedział Marek Papała, IT Manager w Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.
Cieszymy się, że przedstawiciele Schneider Electric Energy Poland zaufali itelligence i zdecydowali się powierzyć nam wsparcie i rozwój swojego systemu SAP ERP. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie naszego doświadczenia i nowoczesnych technologii informatycznych w perspektywie długoterminowej współpracy umożliwi Schneider Electric Energy Poland podejmowanie nowych inicjatyw biznesowych i efektywne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa. – powiedział Krzysztof Witczak, członek zarządu w itelligence Sp. z o.o.
Źródło: itelligence

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top