Zmiany w zarządzie Tieto Poland.

tietoDecyzją właściciela polskiego oddziału Tieto Corp., stanowisko Prezesa Zarządu Tieto Poland Sp. z o.o. objął Ireneusz Miski.

Ireneusz Miski, dotychczasowy Wiceprezes Zarządu oraz Partner Finansowy Tieto na rynkach CEE i Rosji, objął funkcję Prezesa Zarządu i stanowisko Country Managera spółki Tieto Poland. Zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Zarembę, który zdecydował się realizować dalszą karierę zawodową poza strukturami Tieto.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 


Zadaniem nowego prezesa będzie m.in. kontynuacja działań sprzedażowych spółki na rynku lokalnym, dla klientów z branż takich, jak telekomunikacja, usługi finansowe, przemysł czy handel detaliczny. Będzie on również nadal pełnił rolę dyrektora finansowego odpowiedzialnego za obszar CEE i Rosji.

Ireneusz-Miski2Ireneusz Miski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w firmach audytorskich, doradczych oraz IT, na rynku polskim i międzynarodowym, m.in. w Nowej Zelandii i USA. Do Tieto Poland dołączył w 2007 roku, jako dyrektor finansowy odpowiedzialny za spółki z grupy w Polsce, Czechach oraz na Białorusi.

Podczas swojej pięcioletniej pracy w strukturach Tieto zasiadał w zarządzie spółek w Polsce i Czechach, nadzorował finanse korporacji w rejonie CEE&Russia oraz piastował funkcję członka rady nadzorczej ZPPZ Lewiatan.

Pełny skład zarządu Tieto Poland:

Ireneusz Miski – Prezes Zarządu,
Michał Szostkowski – Członek Zarządu,
Lucyna Chwastowska – Członek Zarządu.

Źródło: www.tieto.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top