update software AG w strategicznym partnerstwie z QlikTech

Firma update software AG podjęła współpracę z QlikTech – producentem i integratorem systemów klasy Business Inteligence. Współpraca zakłada integrację systemu CRM update.seven z rozwiązaniem QlikView, dzięki któremu użytkownicy będą mieli pełną kontrolę nad analizą danych oraz błyskawiczny dostęp do skomplikowanych obliczeń.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

W związku z podjęciem współpracy z QlikTech firma update powiększyła ofertę pakietu CRM o innowacyjne rozwiązanie klasy Business Inteligence. Profesjonalne narzędzie QlikView, pozwala na efektywne zestawianie danych oraz szybką analizę potrzebnych informacji. Nowe oprogramowanie dedykowane jest przede wszystkim użytkownikom z branży farmaceutycznej i medycznej, sektora usług finansowych oraz ubezpieczeń, a także klientom reprezentującym przemysł i rynek budowlany. Technologia QlikView będzie oferowana zarówno w modelu usługowym (SaaS) jak też jako rozwiązanie stacjonarne.
Profesjonalne zarządzanie relacjami z klientami jest filarem sukcesu każdego przedsiębiorstwa – podkreśla Thomas Deutschmann, CEO update software AG. - Dzięki integracji z QlikView nasi klienci korzystający z oprogramowania update.seven będą mieli możliwość jeszcze szybszego i łatwiejszego przeprowadzenia właściwych analiz. Jest to idealne rozszerzenie naszego CRM-u, które z pewnością przyniesie użytkownikom firmy update widoczną korzyść.
Aplikacja QlikView to nie jedyne udogodnienie pracy z systemem update.seven, które w tym roku zaproponowała klientom firma update. Nowością w ofercie jest również rozwiązanie CRMpad, umożliwiające zdalne administrowanie danymi, a także zarządzanie kontaktami, zadaniami i umowami. Aplikacja CRMpad na tablet Apple iPad dedykowana jest pracownikom mobilnym, dla których niezbędny jest stały dostęp do funkcji CRM i danych klientów.

Źródło: update.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top