enova365 na podium!

ENOVA - ERP, systemy ERP, CRM, Cloud ComputingSoneta Sp. z o.o. - producent systemu ERP/CRM enova365 działającego w oparciu o platformę Microsoft Azure, zdobyła drugie miejsce w konkursie „Twoja Firma, Twoja Szansa na Sukces”.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
enova365 to pełny system klasy ERP/CRM dostarczany w postaci usługi subskrybcyjnej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Otwarty na integrację z rozwiązaniami standardowymi oraz dedykowanymi (niszowymi) zaprojektowanymi dla chmury. Rozwiązanie będzie dostępne przez sieć Internet również z urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów.
enova356 jest tożsama funkcjonalnie z enova działającą od kilku lat u 6500 użytkowników, wzbogacona o warstwę funkcjonalności Internetu mobilnego, dostarczana w chmurze, serwisowana i wdrażana lokalnie przez ogólnopolską sieć autoryzowanych partnerów. – tłumaczy Marcin Wojas, dyrektor technologii systemu w firmie Soneta.
Chmura zmienia rzeczywistość IT, daje możliwość realizacji rozproszonych terytorialnie modeli biznesowych, działających sezonowo, oraz opartych o niszowe rozwiązania chmurowe. Firma Soneta przewidziała rozwiązanie hybrydowe, łączące enova w chmurze oraz enova stacjonarną, jest to unikalne rozwiązanie na rynku dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Produkt enova365 będzie dostępny na rynku od września 2012.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top