Strona Comarch E – diamentem Forbes&Onet.pl

COMARCH - ERP, systemy ERPSerwis Comarch po raz drugi z rzędu został wyróżniony przez Forbes&Onet.pl za najlepszą firmową stronę internetową w województwie małopolskim. E-diamenty Forbesa&Onet.pl to nagrody dla przedsiębiorstw, które mają najlepiej rozwinięte witryny korporacyjne i najlepiej wykorzystują potencjał Internetu.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Drugi raz z rzędu małopolski e-diament dla strony WWW trafia do Comarch. To ogromna satysfakcja dla firmy technologicznej, jaką jest Comarch. Kapituła rankingu Forbes&Onet.pl doceniła wagę, jaką spółka przykłada do internetowych narzędzi komunikacji - mówi Łucja Majczak-Burek, koordynator do spraw komunikacji internetowej, Comarch.
Redakcje Onet.pl i Forbesa badały przy wyłanianiu e-diamentów następujące obszary: wersje językowe serwisu, funkcjonalność serwisu (czas potrzebny na znalezienie potrzebnych informacji), innowacyjne rozwiązania informatyczne- e-rozwiązania (prezentacja produktu, e-katalogi, możliwości zakupu, płatności elektroniczne, FAQ), prezentacja produkty/usługi (opis, fotografie, wideo, instrukcje, nowości), sprzedaż produktu on-line - możliwości zakupu, dokonanie płatności elektronicznych, firma (o firmie, historia, misja, struktura, zarząd, referencje), kontakt z firmą: tradycyjny(telefon, fax), on-line (czat, komunikator), graficzne przedstawienie dojazdu do firmy.

Twórcą witryny internetowej (grafika i funkcjonalności) jest agencja kreatywna SoInteractive. Należy ona do Grupy Kapitałowej Comarch i zajmuje się wszechstronną komunikacją marketingową. Specjalizuje się w łączeniu nowatorskiej kreacji z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami webowymi. Klientom oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu komunikacji marketingowej. Tworzy od podstaw kampanie reklamowe począwszy od strategii, kreacji, aż po realizację. SoInteractive to także Studio SoInteractive. Profesjonalny sprzęt i zaplecze technologiczne (Motion Capture, Green Screen, Kamera Red One) pozwalają zaproponować jakość, jaką można znaleźć w czołowych studiach na świecie. Agencja oferuje klientom szeroką gamę profesjonalnych usług na potrzeby produkcji filmowej.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top