Najlepsze Biura Rachunkowe już wybrane

COMARCHZakończył się konkurs „Najlepsze Biuro Rachunkowe” organizowany przez firmę Comarch. Najwięcej pozytywnych ocen i rekomendacji od swoich klientów uzyskało Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o. z Krościenka nad Dunajcem. Na kolejnych pozycjach uplasowały się warszawskie biura Benefici (drugie miejsce) oraz Estelligence Sp. z o.o (trzecie miejsce).
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
W konkursie wzięły udział wszystkie podmioty księgowe promujące się na portalu www.iKsięgowość24.pl. Przez ponad dwa miesiące ich klienci (użytkownicy programu Comarch OPT!MA oraz aplikacji iFaktury24) mogli za pośrednictwem portalu wystawiać oceny oraz komentarze, aby finalnie wyłonić zwycięzcę – biuro świadczące usługi księgowe najwyższej jakości.
Nasza wygrana w konkursie „Najlepsze Biuro Rachunkowe” jest dla nas nagrodą za dotychczasową pracę, ale też impulsem do dalszego doskonalenia metod działania, tak aby nadążyć, a nawet wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. Poziom świadczonych przez nas usług wynika z przygotowania merytorycznego całego zespołu, a jednocześnie jest konsekwencją stosowania nowoczesnych technologii informatycznych. Dzięki Comarch OPT!MA oraz takim rozwiązaniom jak Comarch iOPT!MA24, Pulpit Menadżera, iBard24 oraz iFaktury24 stwarzamy naszym klientom najbardziej efektywne i zarazem komfortowe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz współpracy z naszym biurem. Dzięki temu udało nam się również stworzyć warunki, w których praca sprawia całemu zespołowi biura przyjemność i daje dużo satysfakcji – mówi Marek Lyska, prezes Zarządu Biura Rachunkowego LYSKA Sp. z.o.o. – Sama idea konkursu jest według mnie słuszna, gdyż mobilizuje członków Społeczności Biur Rachunkowych iKsięgowość24 do ciągłego rozwoju, a potencjalnym klientom dostarcza informacji ułatwiających dokonanie wyboru właściwego biura – dodaje Marek Lyska.
Dla najlepszych biur rachunkowych zostały przygotowane nagrody, m.in. bezpłatny upgrade posiadanego oprogramowania finansowo-księgowego. Nagrodzony został także autor najciekawszego komentarza umieszczonego na wizytówce biura, który otrzymał roczny dostęp do iBard24 – narzędzia do backupu online.

Nagrodzony komentarz:
Estetyka i Inteligencja = Estelligence

Udało im się powiązać to co w tytule. Przede wszystkim pełny zakres „opieki” finansowej nad klientem, aby ten mógł skupić się na sednie swojej pracy i nie musiał przejmować rachunkowością i optymalizacją podatkową oraz sprawami związanymi z prowadzeniem firmy. Ale poszli dalej – organizują bardzo na poziomie spotkania swoim klientom, aby Ci mogli nawiązać kontakty i to wszystko w szczególnie estetycznej oprawie. Mam poczucie, że to funkcjonuje jak grupa ambitnych przede wszystkim profesjonalistów, którzy w oparciu o swoje usługi starają się stworzyć ciekawe forum dla swoich ciekawych klientów. < br>
Niezmiernie nam miło, iż konkurs spotkał się z tak pozytywnym odbiorem wśród naszych klientów. Niewątpliwym dowodem na to jest zwycięstwo jednego z nich w kategorii „Najciekawszy komentarz”. Z ogromną satysfakcją, ale też i lekkim niedosytem, przyjmujemy trzecie miejsce w konkursie. Czekamy do przyszłorocznej edycji, by ponownie stanąć w szranki z najlepszymi biurami rachunkowymi w Polsce – mówi Jacek Bielecki, członek Zarządu Estelligence.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top