Comarch OPT!MA w salonach Harley-Davidson

COMRACHArrow Sp. z o.o., autoryzowany dealer Harley-Davidson, pracuje na programie Comarch OPT!MA.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
W swojej działalności wykorzystujemy stabilne i funkcjonalne narzędzie pracy, jakim jest program Comarch OPT!MA. Rozwiązanie informatyczne firmy Comarch usprawniło oraz przyspieszyło pracę w każdym obszarze działalności naszej firmy – mówi Marek Strzelczyk, prezes Zarządu Arrow Sp. z o.o.
Prawidłowe działanie firmy Arrow wspierają następujące moduły programu Comarch OPT!MA: Kasa/Bank, Handel, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Serwis, Analizy oraz moduł do obsługi drukarek fiskalnych.
Mknąć przed siebie czując wiatr we włosach i ciesząc się wolnością od problemów i zmartwień… Opis charakterystyczny dla szalejących po szosach motocyklistów, ale czy aby na pewno tylko do nich? Właściciele firmy Arrow, zapaleni harleyowcy – do których po godzinach pracy opis ten pasuje jak ulał – chcieli, aby określał on także charakter ich działalności biznesowej. Aby nie martwić się stale o formalności i zobowiązania, postanowili wdrożyć system informatyczny, który wspomoże ich w organizacji codziennej pracy . Wybrali Comarch OPT!MA oraz nas – Złotego Partnera Comarch. Współpraca, oparta na zrozumieniu i dialogu, układa się doskonale. Nie może być inaczej, jeśli na wspólnej płaszczyźnie spotykają się ludzie z pasją – mówi Aleksander Spleśniały, dyrektor handlowy w firmie CONNECTO Sp. z o.o.
Arrow Sp. z o.o., autoryzowany dealer Harley-Davidson, istnieje od 2006 roku. Firma oferuje najlepsze wsparcie dla doświadczonych motocyklistów oraz pomoc dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z legendą Harley-Davidson. Firma prowadzi kursy jazdy na motocyklu, przygotowuje do egzaminów, pomaga dobrać odpowiedni pierwszy motocykl lub dobrze zamienić aktualnie posiadany. Arrow oferuje motocykle nowe, używane i budowane od podstaw.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top