Nagroda dla Comarch na 100-lecie IBM

COMARCComarch został nagrodzony przez IBM Polska tytułem Partnera Roku 2010 w kategorii największej sprzedaży rozwiązań IBM dla rynku MSP. Nagrodę przyznano krakowskiej spółce IT za wysoką sprzedaż serwerów z serii System x w ramach programu IBM Power Club. Comarch otrzymał również nominację w kategorii Największa Sprzedaż Oprogramowania IBM. Wyróżnienia są nie tylko symbolem współpracy obu firm, ale również dowodem najwyższej jakości produktów oferowanych przez Comarch.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Serwery IBM są najczęściej proponowanym rozwiązaniem hardwarowym dla naszych systemów IT. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą IBM, a tytuł Partnera Roku 2010 jest kolejną nagrodą, którą otrzymaliśmy od IBM na przestrzeni ostatnich lat. Nasze produkty oparte o najnowsze rozwiązania IBM spełniają wciąż rosnące wymagania naszych klientów, co przekłada się na pozycję rynkową Comarch jako lidera wśród polskich producentów oprogramowania klasy ERP. Liczymy na dalszą owocną współpracę w zakresie wzajemnej sprzedaży rozwiązań – mówi Katarzyna Mocio, Product Manager Zintergrowanej Oferty Comarch.
Nagroda została wręczona podczas Gali IBM Kick Off 2011 – konferencji dla polskich partnerów IBM, która odbyła się w dniu 24 marca 2011 roku w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala jednocześnie była podsumowaniem obecności rozwiązań IBM na przestrzeni ostatnich 100 lat. Gośćmi honorowymi byli Mirosław Hermaszewski, pierwszy i jedyny Polak, który odbył lot w kosmos, oraz konstruktorzy polskich łazików dostosowanych do prowadzenia badań na Marsie.
Rok, w którym świętujemy stulecie firmy, jest jednocześnie rokiem, w którym obchodzimy dwudziestolecie polskiego oddziału IBM. W ten jubileusz, w sposób szczególny dla naszej firmy, wpisuje się współpraca z partnerami handlowymi. Przyznanie wyróżnień jest dla nas okazją, aby jeszcze raz bardzo im podziękować za wkład pracy na rzecz rozwijania oferty IBM na rynku małych i średnich przedsiębiorstw – mówi Magdalena Kubińska-Markiewka, dyrektor Organizacji Partnerskiej, IBM. – Współpracując z ekspertami branżowymi i firmami o uznanej pozycji na rynku, do których zalicza się Comarch i w oparciu o wspólne doświadczenia chcemy oferować firmom technologię i doradztwo biznesowe najwyższej jakości – dodaje Magdalena Kubińska-Markiewka.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top