Operator 4G wybrał system Bilingowy, CRM i Workflow

Giełdowy Suntech S.A., producent systemów IT dla telekomunikacji, podpisał umowę z Milmex Systemy Komputerowe sp. z o.o. na dostawę Systemu Billingowego, CRM i Workflow dla nowej, wieloregionalnej sieci NetMaks, jednego z największych przedsięwzięć w Europie w obszarze wdrażania technologii 4G WiMAX Mobile.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
W ramach umowy Suntech dostarczy System Billingowy, CRM i Workflow oraz zintegruje procesy biznesowe i techniczne z rozwiązaniami wykorzystywanymi w Milmex. Oprócz standardowych usług telefonicznych i dostępu do szerokopasmowego Internetu system Suntech posłuży do rozliczeń i aktywacji innowacyjnych serwisów Milmex, takich jak np. monitoring obiektów i dostawa spersonalizowanych reklam.

Wraz z podpisaniem umowy, Suntech został kluczowym dostawcą rozwiązań informatycznych dla Milmex i zarazem integratorem infrastruktury sieciowej operatora. Wdrożenie systemu jest kontynuacją wcześniejszej współpracy polegającej na dostawie infrastruktury dla Centralnego Punktu Sieci oraz jej integrację z siecią WiMAX. Jest to zarazem drugie wdrożenie w Polsce (obydwa realizowane przez Suntech) pozwalające na zarządzanie abonentami sieci WiMAX i automatyczną aktywację (provisioning) usług dostarczanych klientom.
To kolejne nasze wdrożenie dla operatorów inwestujących w najnowsze technologie 4G – mówi Leszek Grzybko, dyrektor handlowy Suntech – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza współpraca z Milmex rozwija się w tak dynamiczny sposób. Naszym celem jest szybkie dostarczenie rozwiązania, które zapewni naszemu klientowi jak najlepsze funkcjonowanie biznesu i tym samym przewagę konkurencyjną na coraz bardziej wymagającym rynku.
Źródło: www.suntech.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top