Exact na konferencjach Migut Media i GigaCon

EXACT - ERP, systemy ERP, CRMNa przełomie stycznia i lutego 2011 r. Exact Software Poland wystąpił jako partner merytoryczny na dwóch konferencjach, których celem było zaprezentowanie i rozwiązań informatycznych wspomagających funkcjonowanie firm.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
27 stycznia w Centrum Konferencyjnym Businessman Institute w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona Elektronicznemu Obiegowi Dokumentów, adresowana do kadry zarządzającej, kierowników projektów IT, analityków biznesowych a także administratorów systemów IT. W sumie wystąpieniom prelegentów przysłuchiwało się około 100 uczestników.

Prezentacja, którą przedstawił Exact, punktowała najistotniejsze cechy dobrego systemu obiegu dokumentów. Na przykładach przedstawiono, co dzieje się z dokumentem w środowisku Exact Synergy. Wśród możliwości, jakie daje system, skupiono się na różnorodnych metodach wyszukiwania dokumentów, sposobach ich przetwarzania oraz zarządzania nimi. Drugą prezentację poświęcono organizacji obiegu dokumentów i komunikacji w firmie. Uczestnicy konferencji mogli prześledzić hipotetyczną drogę, jaką przebywa dokument w firmie w środowisku platformy Exact Synergy. Podkreślono jej główne cechy w kontekście obiegu dokumentów - zgodność z procesami organizacji, dostępność dokumentów dla wszystkich upoważnionych osób, niemożność nieuprawnionego ich usunięcia czy możliwość poznania w każdej chwili statusu dokumentów znajdujących się w obiegu.

Drugie spotkanie „IT w Ubezpieczeniach GigaCon” odbyło się 8 lutego w warszawskim hotelu Courtyard i poświęcone było produktom i usługom adresowanym do sektora ubezpieczeń.

W jego trakcie prezentowano informacje o bogatej ofercie systemów IT m.in. ERP, CRM, Business Intelligence adresowanych właśnie do sektora ubezpieczeniowego. Przedstawiano także wybrane przykłady wdrożenia. O Exact Synergy opowiadał zaproszony na konferencję gość specjalny Exact – przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej AXA TUiR, w której w ubiegłym roku wdrożono Exact Synergy. Na ubiegłorocznej edycji konferencji GigaCon, na przykładzie firmy AXA przybliżono uczestnikom spotkania szczegóły dotyczące wdrożenia systemu Exact w AXA, w tym roku, mieli okazję poznać już korzyści i efekty, wynikające z jego zastosowania. Mówiła o tym także prezentacja pt. „Budowa sieci partnerskiej przy zastosowaniu nowoczesnej platformy Exact Synergy”. Ponad 100 osób dowiedziało się, jak za pomocą Exact Synergy z powodzeniem zbudować sieć partnerską w firmie ubezpieczeniowej, której elementem jest działający non-stop portal. W ubiegłym roku za jego pośrednictwem obsłużono prawie 20 tys. wycieczek i ubezpieczono ponad 1 000 000 osób.

Podobnie, jak konferencji poświęconej obiegowi dokumentów, także na GigaConie, po zakończeniu prelekcji z sali padało wiele szczegółowych pytań, dotyczących wdrożenia, funkcjonalności i zastosowań Exact Synergy.

Źródło: www.exact.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top