Comarch OPT!MA dla wydawcy czasopisma

COMARCHSagier PR, wydawca dwumiesięcznika „VIP Biznes&Styl”, zarządza własnymi finansami z programem Comarch OPT!MA. Implementację oprogramowania przeprowadził Partner Comarch – firma PROFERIS z Rzeszowa.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Wraz z rozwojem firmy, Sagier PR potrzebował nowoczesnego programu pozwalającego sprawie wystawiać faktury i kontrolować wszystkie procesy finansowe przedsiębiorstwa. Oprogramowanie miało także gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa danych oraz być w przyszłości kompatybilne z modułem służącym do ewidencji relacji z klientami. Wybór padł na Comarch OPT!MA.
W naszej działalności współpracujemy z najlepszymi, dlatego wybraliśmy oprogramowanie renomowanego producenta. Dzięki systemowi Comarch OPT!MA w prosty i przejrzysty sposób wystawiamy faktury oraz mamy wgląd do historii transakcji z naszymi kontrahentami – mówi Inga Safader, właściciel Sagier PR.
Wdrożenie Comarch OPT!MA w Sagier PR umożliwia firmie m.in. wystawianie wielu faktur sprzedaży do jednej faktury pro forma, obsługę faktur zaliczkowych krajowych i zagranicznych, dostęp do informacji o rabatach kontrahentów oraz wgląd do historii ich płatności, a także przygotowanie ofert w oparciu o dane z systemu.

Firma Sagier PR wydaje na Podkarpaciu dwumiesięcznik „VIP Biznes&Styl”. Magazyn prezentuje nowoczesne rozwiązania dla firm oraz trendy z zakresu technologii, usług czy zarządzania. Skierowany jest do grupy ludzi zarządzających największym kapitałem w regionie oraz podejmujących decyzje w przedsiębiorstwach.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top