Renault Polska i Comarch - kolejna umowa outsourcingu usług IT

COMARCH - ERP,Od 2000 roku sieć Autoryzowanych Partnerów Renault Polska korzysta z outsourcingu infrastruktury IT świadczonego przez Comarch. W ramach długoterminowej współpracy została podpisana kolejna umowa, która obejmuje koncesjonariuszy w Polsce i za granicą.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Dobra współpraca, profesjonalizm i dopasowanie usług IT do wymagań i rozwoju biznesu zaowocowały podpisaniem kolejnego kontraktu, który obejmuje koncesjonariuszy w Polsce i w krajach nadbałtyckich. W ramach kontraktu świadczone są usługi IT obejmujące różne procesy biznesowe: hosting Dealer Management System, który jest głównym, kompleksowym systemem Renault do zarządzania firmą dealerską, wsparcie użytkowników końcowych, obsługę procesów komunikacyjnych oraz bezpieczeństwo danych – mówi Paweł Szymański, dyrektor Centrum Konsultingu Integracji i Outsourcingu IT, Comarch.
Kolejna umowa z Comarch pozwoli jeszcze bardziej zoptymalizować koszty obsługi infrastruktury informatycznej. To bardzo dobra wiadomość dla koncesjonariuszy Renault, którzy są głównym beneficjentem tego kontraktu. Świadczone dla nich usługi outsourcingu IT na poziomie określonym umową SLA zapewniają niezawodność i stabilność obsługi klientów (poprzez niezawodny dostęp do Dealer Management System) oraz ochronę inwestycji (poprzez zastosowanie skalowalnych systemów, które wraz z firmą będą się rozwijać) – mówi Andrzej Szczepański, dyrektor informatyki, Renault Polska Sp. z o.o.
Koncern Renault, obecny w 118 krajach i zatrudniający ponad 120.000 osób, ma już 110-letnią historię. W skład Grupy wchodzą trzy marki: Renault, Dacia i Renault Samsung Motors. Od ponad 10 lat koncern działa w ramach Alliansu Renault-Nissan.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top