OPT!MA-lne zarządzanie SPA

COMARCH - systemy ERP, MRP, ERP, BIHotel SPA dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Hotel SPA dr Irena Eris Krynica Zdrój wykorzystują funkcjonalności dostępne w Comarch OPT!MA. Za implementację i rozwój oprogramowania odpowiada T2S – pierwszy Platynowy Partner i ekspert wdrożeń systemów Comarch.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Wdrożone zostały moduły: Kasa/Bank Plus, Faktury, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe oraz Analizy. Zastosowana konfiguracja umożliwia pełną obsługę finansowo-księgową firmy oraz zabezpiecza dostęp do informacji zarządczej.

Od momentu uruchomienia, program Comarch OPT!MA jest nieustannie rozbudowywany przez T2S i uzupełniany licznymi wydrukami i raportami, wykraczającymi poza standard dostępny w systemie, a wynikającymi z indywidualnych potrzeb Hoteli SPA dr Irena Eris. T2S pomyślnie przeprowadziła także integrację Comarch OPT!MA z aplikacją do obsługi rezerwacji i sprzedaży usług hotelowych.

Hotel SPA dr Irena Eris w Krynicy Zdroju rozpoczął działalność w 1997 roku, Hotel SPA Irena Eris we Wzgórzach Dylewskich – w 2006 roku. Obydwie placówki zajmują miejsca w czołówce najbardziej renomowanych i ekskluzywnych ośrodków i hoteli SPA w kraju. Jako pierwsze w Polsce otrzymały certyfikat ISPA. Swoim klientom oferują usługi kompleksowej odnowy biologicznej i odpoczynek w malowniczych zakątkach Polski. Korzystający z usług Instytutów SPA mogą wybierać spośród szerokiej gamy zabiegów (w tym 60 autorskich) bazujących na najnowszej wiedzy i osiągnięciach kosmetyki oraz kosmetologii.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top