Danish Farming Consultants z OPTIMĄ

COMARCH - systemy ERP, MRP, kadry i płaceDanish Farming Consultants Sp. z o.o., jeden z największych hodowców trzody chlewnej w Polsce, wybrał Comarch OPT!MA. Implementację programu przeprowadzi Srebrny Partner Comarch – firma INTERTECH Sp. z o.o. z Gliwic.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Danish Farming Consultants wybrała rozwiązanie Comarch Klasyka już kilkanaście lat temu i pracuje na nim nieprzerwanie do dzisiaj. Jednak dalszy rozwój firmy był ograniczony technologicznymi możliwościami tej aplikacji, dlatego Zarząd DFC podjął decyzję o migracji z programu w systemie DOS na system Comarch OPT!MA.
Wybór Comarch OPT!MA był dla nas naturalnym. Takie innowacyjne rozwiązania jak obsługa e-deklaracji czy zintegrowana baza danych umożliwiająca podgląd wszystkich zdarzeń w systemie, ułatwiły nam podjęcie decyzji o migracji obecnego oprogramowania do nowoczesnego systemu Comarch OPT!MA – mówi Wojciech Kowalski, dyrektor generalny i członek Zarządu firmy Danish Farming Consultants Sp. z o.o.
Jedną z najważniejszych zalet Comarch OPT!MA jest jej funkcjonalność oraz elastyczność, a także bieżące aktualizacje programu zgodne z obowiązującymi przepisami. Nowy system zapewni stabilną pracę i bezpieczeństwo danych firmy DFC oraz w znacznej mierze ułatwi działanie poszczególnych działów przedsiębiorstwa.

Wdrożenie obejmie moduły Comarch OPT!MA: Księga Handlowa, Płace i Kadry, Handel, Środki Trwałe, Obieg Dokumentów, Kasa/Bank oraz Analizy.

Istniejąca od 1995 roku firma Danish Farming Consultants Sp. z o.o. zajmuje się chowem i hodowlą trzody chlewnej, uprawą zbóż oraz produkcją pasz.

Źródlo: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top