Rozwiązania ERP firmy EPICOR nagrodzone za innowacyjność

EPICOR - systemy ERP, MRP, CRM, ERPEpicor Software Corporation , dostawca zintegrowanych aplikacji dla średnich przedsiębiorstw, otrzymał nagrodę IT Innovation Award 2010 za innowacyjność w kategorii rozwiązań do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Nagroda ta przyznawana jest firmom przez Initiative Mittelstand, będącą niemiecką inicjatywą skierowaną do średnich przedsiębiorstw. Uczestniczyło w niej kilkuset przedstawicieli różnorodnych branż, w tym sektora IT i telekomunikacji.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Członkowie jury, w skład którego weszło osiemdziesięciu profesorów, naukowców i dziennikarzy oraz ekspertów branżowych i wywodzących się z sektora Nowych Technologii, oceniali zgłoszone rozwiązania pod kątem ich innowacyjności, praktyczności i przydatności zastosowania dla średnich przedsiębiorstw. Ceremonia wręczenia nagrody odbyła się na targach CeBIT 2010 w Hanowerze.

IT Innovation Award 2010 eksponuje innowacyjność i elastyczność rozwiązań ERP firmy Epicor, opartych na technologii Web 2.0 i True SOA™. Rozwiązania oferowane są w przystępnym dla średniej wielkości przedsiębiorstw modelu cenowym. Dzięki elastycznej technologii, odznaczają się one niskim ogólnym kosztem posiadania (TCO), przy czym należy zauważyć, że nie niski koszt zakupu jest tu decydujący, lecz różnorodne czynniki, takie jak wykorzystanie architektury zintegrowanej na usługi (SOA), która pozwala użytkownikom łatwo dostosować system do własnych potrzeb. Te właśnie czynniki sprawiają, że rozwiązania firmy Epicor stają się przystępne cenowo i generują oszczędności w dłuższej perspektywie działalności przedsiębiorstwa. Ponadto, dzięki programowi wspólnych korzyści (Shared Benefits), Epicor bierze na siebie część ryzyka finansowego ponoszonego przez klientów i uczestniczy w generowaniu oszczędności podczas wdrażania systemu ERP. Dzięki intuicyjnej funkcji wyszukiwania oferowanej przez Epicor, znajdowanie informacji staje się równie proste jak w wyszukiwarce Google. Kolejną zaletą rozwiązań Epicor jest mobilność: użytkownicy pracujący zdalnie mogą z łatwością uzyskać dostęp do danych za pośrednictwem urządzeń typu iPhone czy Blackberry, co pozwala przedsiębiorstwom zwiększyć wydajność pracy.
Opinie klientów są istotnym elementem procesu rozwoju naszych rozwiązań – mówi James Norwood, Senior Vice President, Product Marketing w Epicor Software Corporation – Dla wielu naszych klientów najważniejszymi elementami strategii IT są: ochrona inwestycji IT za pomocą nowoczesnej architektury oprogramowania, osiągnięcie jak najlepszej mobilności przedsiębiorstwa i zapewnienie szybkiego zwrotu z inwestycji. Nagroda za innowację w obszarze IT potwierdza zaangażowanie firmy Epicor na rzecz tworzenia rozwiązań ERP dopasowanych do potrzeb zarówno średniej wielkości przedsiębiorstw działających na rynkach lokalnych, jak i tych o zasięgu globalnym, które potrzebują skutecznego i oszczędnego rozwiązania zapewniającego łączność z systemami centralnymi.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2008 r. rozwiązania Epicor 9, najnowsza generacja systemu ERP firmy Epicor zyskała międzynarodowe uznanie i została uhonorowana kilkunastoma nagrodami i wyróżnieniami. Oprócz IT Innovation Award 2010 na targach CeBIT 2010 Epicor zdobył również nagrody Lider Innowacji 2009 w Polsce, Najbardziej polecane rozwiązanie ERP w przemyśle chińskim – na trzecim corocznym forum CIO eWorks; nagroda Progressive Manufacturing 100 Technology Partner w 2009 roku; tytuł Produkt Roku czasopisma Customer Interaction Solutions oraz tytuł finalisty International Business Awards (The Stevies) dla Best New Product or Service of the Year-Computer Software, Business Innovation of the Year oraz Product Development/Management Team of the Year , Rozwiązanie ERP roku 2009 przyznawaną przez rumuński magazyn e-Finance, a także nagrodę Product Innovation Award 2010 amerykańskiego magazynu Network Products Guide.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top