HansaWorld w finale European IT Excellence Awards 2010

HANSAWORLD - SYSTEMY ERP, CRMHansaWorld ponownie została finalistą prestiżowego konkursu European IT Excellence Awards. Mimo wyjątkowo dużej liczby uczestników konkursu, HansaWorld zdołała zrobić wrażenie na sędziach, prezętując rozwiązanie klasy ERP - Enterprise by HansaWorld i zapewniając sobie miejsce w pierwszej trójce finalistów w kategorii Systemy dla Przedsiębiorstw w grupie Dostawców Rozwiązań Biznesowych.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Jakość wprowadzania danych jest wyjątkowo wysoka i pokazuje jak bardzo zaawansowany technologicznie jest rozwój produktu w Europie - komentowal Alan Norman, Dyrektor Zarządzajacy IT Europa. "Wsród naszych finalistów znaleźli się reprezentanci z całej Europy, również z jej środkowej i wschodniej części.
Sędziowie są pod głębokim wrażeniem jakości danych wprowadzanych do systemu oraz ogromu pracy włożonej w programowanie - zaczął John Chapman, Redaktor naczelny IT Europa. Najbardziej ekscytujące były umiejętności i innowacyjność jaką wykazuje się HansaWorld w tworzeniu swoich rozwiązań. Nasi sędziowie mają duże doświadczenie w przemyśle IT i w sędziowaniu w tym i podobnych konkursach, a więc komentarze takie jak: 'Byłem zdumiony tym, co firma zdołała osiągnąć' czy 'fantastyczne rozwiązanie i niesamowite rezultaty' są niezwykle rzadkie i cenne.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na uroczystej gali European IT Excellence Awards, która odbędzie się 25 lutego 2010 w hotelu The Tower Hotel w Londynie.

Źródło: www.hansaworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top