Najlepsze wdrożenie IT w przemyśle

25 stycznia br. w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się coroczna konferencja Zmieniamy Polski Przemysł, organizowana przez miesięcznik „Nowy Przemysł”. Podczas konferencji zostały ogłoszone i wręczone nagrody „Najciekawsze z najlepszych wdrożeń IT w przemyśle”. Nagrodę odebrało 5 firm, wśród których znalazła się spółka Immergas, od kilku lat użytkująca rozwiązanie klasy ERP Oracle JD Edwards Enterprise One 8.12.

 

{loadposition Wiadomosci_Dzial

Firma Immergas Polska jest oddziałem włoskiej firmy IMMERGAS S.p.A – czołowego producenta najwyższej jakości kotłów gazowych, podgrzewaczy, grzejników oraz kolektorów słonecznych. Firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem kotłów i pozostałych urządzeń na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada ponad pięć tysięcy produktów i części zamiennych.

W połowie 2009 roku w polskim oddziale spółki Immergas zakończył się projekt wdrożenia modułu zaawansowanego zarządzania magazynem Oracle JD Edwards zintegrowany z obsługą kodów kreskowych. Za przygotowanie rozwiązania była odpowiedzialna firma Hogart Business Systems. Realizacja tego właśnie projektu stała się bezpośrednią przyczyną uhonorowania firmy Immergas tytułem Najciekawszego wdrożenia IT w przemyśle. Wart podkreślenia jest fakt, że polska filia grupy Immergas, jako jedna z pierwszych wewnątrz grupy zdecydowała się na zmianę sposobu podejścia do procesów magazynowych stawiając na ich automatyzację w pełnym łańcuchu.

W naszym przypadku automatyzacja procesów na magazynie przyniosła korzyści w postaci zdecydowanego zmniejszenia współczynnika pomyłek oraz przyspieszenia czasu realizacji zleceń. Nie bez znaczenia jest również fakt, że od momentu, gdy wszystkie operacje są zapisywane on-line usprawniliśmy komunikację pomiędzy działami – podkreśla Maciej Czop dyrektor Finansowy Immergas Polska.
Jesteśmy dumni z uhonorowania naszego klienta tak zaszczytnym tytułem. To wyróżnienie świadczy o tym, że kapituła konkursu doceniała innowacyjność i nowatorstwo wdrożonego rozwiązania, co jest tym bardziej cenne, że wśród firm z sektora MSP świadomość potrzeb takiego typu rozwiązań nie jest jeszcze zbyt duża. A przecież nowoczesne rozwiązania do obsługi magazynu są już dostępne w przystępnym budżecie i krótkim czasie realizacji – mówi Przemysław Jarzębowicz, Dyrektor Działu Konsultingu w Hogart Business Systems.
Źródło: www.hogart.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top