{MosModule module=EXACT_LICZNIK_KATALOG}
Athlon Car Lease księguje z Exact Globe

{MosModule module=EXACT_LICZNIK_LOGO}
Athlon Car Lease Polska wykorzystuje moduł księgowo–finansowy pakietu ERP Exact Globe. To kolejny klient producenta oprogramowania biznesowego działający w branży leasingowej. Aplikacje Exact wspomagają również firmy: Lease Plan i Business Lease. Oprogramowanie Exact Globe jest wyposażone w interfejs do systemu wykorzystywanego do obsługi procesu leasingu.

- Nasze oprogramowanie dzięki otwartości może współpracować z większością aplikacji wykorzystywanych do bieżącej działalności przez firmy z sektora finansowego. Exact stał się standardem księgowym z dodatkowymi możliwościami - elastycznym raportowaniem - zauważa Ewa Gorzkowska-Parnas, Account Sales z Exact Software Poland.

Dla Athlon Car Lease funkcjonalność oprogramowania Exacta była kluczowa.

- Exact bardzo dobrze i elastycznie współpracuje z oprogramowaniem do obsługi procesu leasingu. Umożliwia szerokie spektrum pozyskiwania informacji i różnorodne raportowanie. Czasem spółka-matka wymaga od nas niestandardowych zestawień, dzięki szerokim możliwościom Exacta nie ma z tym najmniejszego problemu – przekonuje Julita Jankowska, główna księgowa Athlon Car Lease Polska.

Źródło: www.exact.pl

{MosModule module=EXACT_LICZNIK_FULLNEWS}

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top