Złota strona TETY

 Witryna www.teta.com.pl - patrona działu ERP w nszym serwisie - została zwycięzcą konkursu Złota Strona Emitenta. Strona internetowa TETY okazała się najlepszym projektem w kategorii „strona spółki małej”.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

- Uznanie strony internetowej www.teta.com.pl za najlepszą w kategorii małych spółek giełdowych to dla nas duże wyróżnienie. Dowodzi bowiem, że świadomie prowadzimy strategię komunikacji z otoczeniem, dbamy o przejrzystość i dostępność naszych działań oraz stale wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania – podkreśla Agata Gąsiorowska, Dyrektor Marketingu TETA S.A.

Konkurs Złota Strona Emitenta to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych i Gazety Giełdy „Parkiet”. Patronat nad konkursem objęły Komisja Nadzoru Finansowego i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jury konkursu oceniało strony spółek giełdowych pod względem zawartości merytorycznej, przydatności dla inwestorów, poprawności językowej i formalnej, estetyki oraz nowoczesnych rozwiązań. Celem konkursu jest popularyzowanie idei witryny internetowej jako głównej wizytówki firmy, „punktu dostępu” do wiedzy o spółce giełdowej, jak również platformy komunikacji z inwestorami i klientami.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top