Złoto dla Controlling Systems

C-SystemsFirma CONTROLLING SYSTEMS, specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych, wspomagających procesy budżetowania i analiz, poinformowała o otrzymaniu tytułu Gold Certified Partner Microsoft  w kompetencji Independent Software Vendor. Controlling Systems jest jedną z pięciu firm w Polsce, która nie tylko spełniła kryteria wymagane do uzyskania najwyższego poziomu certyfikacji Microsoft, ale też jest producentem wysoko zaawansowanego narzędzia Business Inteligence.
 TETA Controlling
„Partnerzy ze statusem Microsoft Gold Certified Partner charakteryzują się najwyższym poziomem wiedzy na temat technologii Microsoft i umiejętności tworzenia oprogramowania. Controlling Systems jest jednym z najważniejszych polskich partnerów spełniającym wszystkie kryteria najwyższego poziomu certyfikacji, który rozwija narzędzie do zarządzania efektywnością firmy (Business Performance Management). Współpraca z firmą Controlling Systems jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ wśród średnich i dużych przedsiębiorstw stale rośnie świadomość konieczności zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.” – Janusz Krzyczkowski, Kierownik ds. Współpracy Z Producentami Oprogramowania

„Od ponad trzech lat jako jedyna firma w Polsce rozwijamy narzędzie EURECA, w oparciu o technologię Microsoft .NET. Dzięki jej wykorzystaniu nasze rozwiązanie posiada przyjazny interfejs, intuicyjne menu a czas szkolenia użytkowników  to ok. 2-3 dni. Ponadto nasza firma nie sprzedaje żadnych innych rozwiązań. Całą naszą uwagę, doświadczenie i możliwości technologicznie skupiamy tylko i wyłącznie na EURECE” – powiedział Witold Kilijański, prezes zarządu Controlling Systems.

Źródło: www.c-systems.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top