To rozwiązanie online jest częścią rozwojowego portfolio aplikacji rozszerzających Streamsoft. Oferuje użytkownikom systemu ERP Streamsoft Prestiż możliwość zdalnej obsługi sieci sprzedaży w modelu B2B.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Jakie są kluczowe korzyści z jego użytkowania?
  • usprawnienie wszystkich etapów zawierania transakcji
  • krótszy czas realizacji zamówień i niższe koszty obsługi kontrahenta
  • dostęp do wprowadzania nowych zamówień, śledzenia postępu ich realizacji oraz kontroli zobowiązań dla uprawnionych kontrahentów
Jak działa aplikacja B2B Zamówienia Internetowe?

Umożliwia uprawnionym operatorom kontrahenta wprowadzanie nowych zamówień, śledzenie stanu ich realizacji czy kontrolę zobowiązań i składanie reklamacji za pomocą przeglądarki internetowej w dowolnym momencie.

Czym się charakteryzuje?

B2B Zamówienia Internetowe jest w pełni zintegrowana z modułem Handlowo-Magazynowym systemu Streamsoft Prestiż. Co za tym idzie, wprowadzone zamówienia są zapisywane bezpośrednio w systemie ERP. W drugą stronę, z systemu są na bieżąco pobierane warunki handlowe. Z modułu Handlowo-Magazynowego pobierana jest także pełna oferta towarów (wyrobów), które są przeznaczone do sprzedaży internetowej (wraz z opisem/zdjęciami oraz informacją o dostępności).

Ponadto aplikacja posiada w pełni konfigurowalną stronę startową oraz udostępnia administratorowi możliwość nadawania statusów handlowych (np. promocja, nowość), po których można filtrować asortyment.

Składanie i realizacja zamówień

Z wykorzystaniem aplikacji zamówienia na towary i wyroby mogą być składane 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu. Ułatwia to intuicyjny interface - użytkownicy mogą na bieżąco przeglądać aktualny stan koszyka oraz dodawać i usuwać pozycje. Klarowny jest także podgląd na stan realizacji zleceń (statusy: wprowadzone, realizowane, zrealizowane, anulowane). B2B Zamówienia Internetowe to także stały dostęp do spisu zamówień, faktur oraz rozrachunków, które można wyszukiwać po dacie, numerze, kwocie lub statusie.

Źródło: www.streamsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top