dsrSpółka DSR S.A. została doceniona za rozwiązanie ERP 4FACTORY będącym kompleksowym wsparciem zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym opartym na QAD Enterprise Platform.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Jest to zintegrowany pakiet aplikacji powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie firm produkcyjnych. System wspiera zarządzanie zarówno organizacją jednozakładową, jak i firmą o wielozakładowej strukturze. ERP 4FACTORY jest nową generacją systemu ERP dla produkcji, opartą na funkcjonalnej strukturze modułowej. Zbudowany na sprawdzonej, skalowalnej platformie technologicznej. Funkcjonalności poszczególnych modułów wspierają różne działy w przedsiębiorstwie, zapewniając płynny obieg informacji w firmie. Jednocześnie modułowa budowa systemu pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb produkcyjnych w wielu równych branżach.

QAD Enterprise Platform wspiera pełny zakres działań biznesowych przedsiębiorstw produkcyjnych w wielu krajach świata. Z systemu QAD korzysta ponad tysięcy zakładów ulokowanych w ponad 100 państwach.

Źródło: www.dsr.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top