oracle 120Oracle Cloud Day

30 czerwca 2015 r., Warszawa


Przetwarzanie w Chmurze staje się dziś tak samo naturalne, jak działanie systemów IT w modelu klasycznym. Z analiz Oracle wynika, że w skali globalnej rynek usług chmurowych rośnie aż 5 razy szybciej niż inwestycje w systemy tradycyjne.

Zapraszamy na konferencję Oracle Cloud Day, podczas której eksperci Oracle i firm partnerskich zaprezentują szeroki wachlarz zagadnień związanych w budowaniem i użytkowaniem systemów w modelu Cloud Computing. Wydarzenie to zastąpi odbywający się zwykle na jesieni Kongres Oracle Day, stając się tym samym największą imprezą IT organizowaną przez Oracle w Polsce w bieżącym roku!

Oracle dostarcza obecnie najbogatszy na rynku wachlarz usług chmurowych, umożliwiających korzystanie z infrastruktury (IaaS), platform informatycznych (PaaS) i oprogramowania biznesowego (SaaS). Oracle jest także liderem w dziedzinie utrzymywania infrastruktury Cloud Computing - globalna sieć chmury publicznej Oracle składa się z 22 ośrodków obliczeniowych na wszystkich kontynentach, w tym 5 w Europie.

Wszystkie elementy Chmury Oracle zostaną zaprezentowane podczas konferencji w sesji plenarnej i pięciu ścieżkach tematycznych. Oprócz usług chmurowych HCM, CRM i EPM, zaprezentowana zostanie także platforma technologiczna Oracle pozwalająca na budowanie systemów w modelu Cloud, w tym systemy programowo-sprzętowe Oracle z jej flagowym produktem, maszyną bazodanową Oracle Exadata na czele.

Oracle Cloud Day, to także przykłady konkretnych wdrożeń systemów IT działających w modelu Chmury, sesje demo prezentujące działanie Oracle Cloud na żywo oraz inspirujące dyskusje w gronie ekspertów, analityków i praktyków.

Zarejestruj się już DZISIAJ na konferencję Oracle Cloud Day, aby poznać wszystkie tajniki Chmury Oracle, poznać światowe trendy Cloud Computing oraz przekonać się, jak zastosowanie modelu Chmury wpływa na optymalizację kosztów i poprawę wyników biznesowych organizacji.

Konferencja jest bezpłatna, decyduje kolejność zgłoszeń.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top