business penetrationKompleksowe systemy informatyczne zapewniające bezpieczeństwo i ochronę danych

9 października 2013 r., Kraków
 
 
Przedsiębiorcy postrzegają niebezpieczeństwo wycieku danych jako realne zagrożenie dla prowadzenia firmy. Niestety, wciąż jednak wiele firm nadal nie posiada wystarczających zabezpieczeń infrastruktury informatycznej w tym zakresie. Konsekwencją takiego stanu mogą być nie tylko ataki hakerskie i przypadkowa instalacja szkodliwego oprogramowania ale również poważne straty finansowe związane z kradzieżą poufnych danych.

W sytuacji zagrożenia przedsiębiorcy poszukują najbardziej optymalnych rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa. Chcą zabezpieczyć się przed wyciekiem danych i mieć kontrolę nad przepływem informacji jak również nauczyć się skutecznych sposobów ich ochrony.

Spotkanie w Krakowie dedykowane jest właśnie Bezpieczeństwu IT. Poprzez uczestnictwo w seminarium dowiedzą się Państwo w jaki sposób panować nad bezpieczeństwem cennych danych w przedsiębiorstwie i jakie są obecnie dostępne trendy i narzędzia informatyczne wspierające ochronę informacji.

Na spotkanie zapraszamy kadrę zarządzającą oraz menadżerów IT i pionów merytorycznych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Dla uczestników przewidzieliśmy lunch oraz certyfikaty uczestnictwa. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

BPC to grupa firm konsultingowych, która kieruje usługi doradcze do przedsiębiorstw sektora MSP oraz korporacyjnego. Wspiera zarządy oraz kadrę decyzyjną przedsiębiorstw w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Poza działalnością doradczą BPC prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Realizowany obecnie przez BPC bezpłatny program edukacyjny cyklu „Synergia Systemów IT: ERP+MES+SCADA” kierowany jest do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie całego kraju. W latach 2013 – 2014 BPC przeszkoli ponad pięć tysięcy przedsiębiorców. Zaprezentuje ponad 150 rozwiązań dedykowanych polskim przedsiębiorstwom.

FORMULARZ REJESTRACJI

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top