oracle 120Oracle Cloud Day 2019

21 maja 2019 r., Warszawa, Hotel Hilton
Rewolucja cyfrowa, to zjawisko o kluczowym znaczeniu dla współczesnego biznesu. Od wielu lat postępuje mniejszymi lub większymi falami w różnych segmentach gospodarki, a proces ten coraz bardziej przyspiesza!

Korporacja Oracle od zawsze znajduje się na pierwszej linii tych przemian, a jej innowacyjne rozwiązania od lat wyznaczają kierunki rozwoju informatyki biznesowej. Najnowszym przykładem takiej idei jest Autonomiczna Baza Danych - jeden z najważniejszych produktów Oracle w całej historii tej firmy.

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, której tytułowym tematem jest właśnie zjawisko autonomiczności systemów IT. Wydarzenie odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.

Oprócz omówienia niezwykłych zalet autonomicznej bazy danych i jej znaczenia dla informatyki biznesowej będziemy prezentowali także inne tematy związane z najnowszymi technologiami działającymi w Chmurze Obliczeniowej – takie jak wyposażanie aplikacji biznesowych w funkcje sztucznej inteligencji, rewolucja Blockchain, czy cyfrowi asystenci wspomagający działanie systemów. Do tego panele dyskusyjne z udziałem liderów Oracle Cloud i guru tej branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami ze słuchaczami, a także prezentacje wybranych wdrożeń rozwiązań chmurowych, warsztaty i prezentacje na żywo.

Podczas kilkunastu inspirujących sesji eksperci Oracle i firm partnerskich oraz zaproszeni goście będą omawiali szereg zagadnień związanych z transformacją cyfrową – oto niektóre tematy:

  • Szybka migracja aplikacji ERP do chmury dzięki programowi SOAR
  • Nowa rola administratorów baz danych w epoce autonomii
  • Bezpieczeństwo informacji w chmurze
  • Nowoczesne aplikacje SaaS wspomagane przez uczenie maszynowe S
  • prawdzone modele przenoszenia systemów do chmury
  • Autonomiczna hurtownia danych – łatwiejszy dostęp do informacji dla biznesu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top