maintanancemanager logoMaintenance Manager Meeting: Utrzymanie Ruchu 4.0

7 maja 2020 r., Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni


Czwarta rewolucja przemysłowa całkowicie zmienia dotychczasowe paradygmaty oraz eliminuje tradycyjną rolę działu utrzymania ruchu, wzmacniając jego znaczenie w długofalowej strategii firm produkcyjnych. Wzrost przewidywalności scenariuszy produkcyjnych będzie niezbędny i będzie stanowił podstawę wytwarzania zindywidualizowanych produktów dla coraz bardziej wymagającego konsumenta.

Inteligentna fabryka, wytwarzająca często pojedyncze serie produktów, ma stać się niezawodnym ogniwem w całym łańcuchu wartości. Tym samym materializacja i istnienie inteligentnych fabryk przyszłości jest całkowicie uzależniona od funkcjonowania profesjonalnych działów utrzymania ruchu i strategii utrzymania ruchu 4.0. Owe departamenty codziennie mierzą się z wieloma decyzjami podejmowanymi w warunkach wysokiej nieprzewidywalności. Konferencja Maintenance Manager Meeting będzie dla nich odpowiedzią na pytania o drogę i kierunek rozwoju działów technicznych, aby mogły one odpowiadać wyzwaniom związanym z Przemysłem 4.0 i w maksymalnym stopniu korzystać z udogodnień dokonującej się cyfrowej transformacji.

Czy działy UR są gotowe na rozwiązania Przemysłu 4.0? Jak stworzyć środowisko pracy zgodne ze standardami bezpieczeństwa? Jak za pomocą nowoczesnych technologii usprawniać przepływ materiałów na produkcji i zapobiegać nieplanowanym przestojom? Czy można zapobiegać rotacji pracowników w działach UR i nauczyć się skutecznie tworzyć wielopokoleniowe, szanujące się zespoły? Jak wykorzystać metodologie doskonalące do budowy autonomicznych zespołów? Jakie kompetencje będą wymagane od kierownika UR 4.0? Czy wystarczy mu tylko wiedza techniczna czy będzie to raczej hybryda AI i umiejętności miękkich?

Program wydarzenia pozwoli uczestnikom nie tylko na podniesienie wydajności procesów produkcyjnych czy zmniejszenie liczby awarii i nieplanowanych przestojów, ale wyjście poza archaiczne postrzeganie działu UR i zaangażowanie go w tworzenie wysoko jakościowych produktów i wzrost konkurencyjności firmy. Konferencja jest skierowana do dyrektorów, kierowników i specjalistów utrzymania ruchu.

Korzyści z udziału w Maintenance Manager Meeting:
  1. Ogromna dawka wiedzy Wystąpienia najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działów utrzymania ruchu.
  2. Networking Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą. 
  3. Materiały konferencyjne Darmowy egzemplarz czasopisma "Production Manager" ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne. 
  4. Atrakcyjne upominki Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Maintenance Manager Meeting jest bezpłatny dla przedstawicieli działów utrzymania ruchu i produkcji!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top