pm logoProduction Manager Meeting 2020: Zdrowy Gen Transformacji

7 kwietnia 2020 r., Poznań, Hotel Novotel
 

Konferencja będzie traktowała o transformacyjnym modelu biznesowym i zwiększaniu stopnia adaptacji organizacji produkcyjnych do nieprzewidywalnych warunków rynkowych. Pokażemy, jak przełamywać status-quo m.in. przez wyjście poza działania, które doprowadzały nas do wcześniejszych sukcesów. Odpowiemy także na pytanie, jak zbudować transparentną, uczącą się firmę i fabrykę, opartą z jednej strony na nieustannym doskonaleniu, z drugiej na transformacji cyfrowej i technologicznej, automatyzującej powtarzalne czynności i strukturyzującej dane.

Klient nie chce czekać na swój spersonalizowany produkt, a życie produktów skraca się diametralnie. Organizacje produkcyjne nieumiejące ewoluować, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów i zwiększeniu efektywności, utracą swoją konkurencyjność. Jak więc minimalizować niepokój związany z nieustanną transformacją i ze zmian uczynić swoje naturalne środowisko? Jak sprawić, by transformacja stałą się elementem polityki motywacyjnej w przedsiębiorstwie? Odpowiedź już w kwietniu, w Poznaniu, podczas pierwszej edycji Production Manager Meeting!

Korzyści z udziału w Production Manager Meeting:
  1. Ogromna dawka wiedzy Wystąpienia kilkunastu najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działania przedsiębiorstw.
  2. Networking Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.
  3. Materiały konferencyjne Darmowy egzemplarz czasopisma "Production Manager" ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.
  4. Atrakcyjne upominki Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Production Manager Meeting jest BEZPŁATNY dla menedżerów sektora produkcji!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top