loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma HIMA wdroży system IFS Applications 9

ifsFirma HIMA zamienia kilka wcześniej stosowanych systemów na pojedyncze, nowoczesne rozwiązanie ERP firmy IFS, aby usprawnić planowanie produkcji, logistykę i zarządzanie finansami.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłasza, że firma HIMA, niezależny dostawca i lider na światowym rynku kluczowych dla bezpieczeństwa rozwiązań wdroży IFS Applications™ 9 jako swój główny system do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w celu poprawy i usprawnienia złożonych globalnych procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości około 3,1 miliona euro.

Globalna grupa HIMA jest liderem technologicznym i dostawcą funkcjonalnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w przemyśle procesowym, kolejowym, a także w inżynierii maszynowej i przy projektowaniu zakładów. Firma została założona w 1908 r. i prowadzi działalność w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie. HIMA ma własne centra obsługi klienta i sprzedażowe, prowadzone przez doświadczonych przedstawicieli we wszystkich kluczowych regionach przemysłowych na świecie.

Międzynarodowa działalność firmy HIMA wymaga zintegrowanego rozwiązania IT, które ułatwi skuteczne zarządzanie procesami prowadzonymi w wielu krajach, spółkach, oddziałach i walutach. Firma HIMA potrzebowała nowego rozwiązania ERP, które mogłoby zastąpić wiele obecnie używanych, niezintegrowanych systemów i oferowałoby kompleksowe wsparcie procesów biznesowych o kluczowym znaczeniu dla działalności firmy. Po dokonaniu oceny różnych systemów ERP firma HIMA wybrała system IFS Applications 9 jako jedyny system ERP do wdrożenia w całym przedsiębiorstwie. Rozwiązanie firmy IFS spełnia wymogi firmy HIMA pod względem funkcjonalności i zapewnia najlepsze wsparcie działań prowadzonych w wielu językach, oddziałach i spółkach oraz transakcji w różnych walutach.

Po pełnym wdrożeniu system IFS Applications będzie stosowany w całym łańcuchu wartości firmy HIMA, od planowania i realizacji produkcji oraz logistyki, do remontów, zarządzania finansami, zasobami ludzkimi, usługami oraz jakością.

Infrastruktura informatyczna firmy HIMA oparta była na działaniu wielu niezależnych systemów. W rezultacie dużo czasu zajmowało wprowadzanie danych do wielu różnych systemów, ich dostosowywanie i konsolidowanie. Scentralizowane rozwiązanie firmy IFS zwiększy wydajność i skuteczność procesów, szczególnie dzięki możliwości łatwego wyświetlania podsumowania danych kluczowych procesów z poziomu IFS Lobby, jednej z głównych funkcji systemu IFS Applications 9.
Poszukiwaliśmy rozwiązania globalnego, oferującego szeroką funkcjonalność w odniesieniu do obsługiwanych przez nas branż. To wszystko znaleźliśmy w systemie IFS Applications 9” — mówi Stefan Hintenlang, wiceprezes ds. operacyjnych w firmie HIMA. System ERP zwiększy przejrzystość kluczowych procesów biznesowych i dostosuje się do naszych przyszłych potrzeb.
Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central powiedział:
System IFS Applications 9 zaprojektowano jako rozwiązanie zapewniające firmom globalnym przejrzystość kluczowych procesów biznesowych, dlatego jesteśmy pewni, że firma HIMA zyska na wdrożeniu rozwiązania IFS jako wsparcia ich procesów produkcyjnych, logistyki i zarządzania finansami.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top