loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Promedica24 z nowym systemem ERP

W grupie kapitałowej Promedica24, świadczącej profesjonalne usługi opiekuńcze na rynku polskim i europejskim, zostanie wdrożony nowy system ERP firmy Unit4 Polska.

Wraz ze wzrostem grupy kapitałowej niezbędna okazała się analiza obecnych narzędzi i propozycja ich ulepszeń. Również ciągły rozwój biznesu wymagał sprawnego narzędzia do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, szczególnie dla naszych, często niestandardowych, rozwiązań. Wierzymy, że wdrożenie zintegrowanego narzędzia do obsługi płac i kadr w strukturze grupy kapitałowej zapewni nam stabilność w obszarze HR na dłuższy czas – mówi Anna Arciszewska, Kierownik w Dziale Kontroli Procesów i Baz Danych Promedica24
Poszczególne elementy systemu TETA ERP mają za zadanie wesprzeć kluczowe obszary biznesowe w spółkach należących do grupy kapitałowej i zoptymalizować procedury i procesy związane z obsługą kadrowo płacową i księgową. Szczególnie istotne jest zmniejszenie obłożenia pracą manualną osób rozliczających co miesiąc kilkanaście tysięcy umów cywilno-prawnych.
Klientowi zależało przede wszystkim na jednym, elastycznym narzędziu, które będzie wspierało całą grupę kapitałową. Kluczowa była oszczędność czasu na obsłudze procesów HR i kadrowo-płacowych. Dane pracowników z kilkunastu spółek mogą być dostępne i zarządzane z poziomu jednej aplikacji, bez konieczności przelogowywania – mówi Jacek Tracz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży w Unit4 Polska.
System TETA ERP zacznie działać w grupie kapitałowej Promedica24 w styczniu 2016 roku.

Źródło: Unit4

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top