loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Graffiti.ERP w firmie Beditom - Z. Bednarczyk Sp. j. z Gdyni

Firma Graffiti-ERP Spółka z o.o. podpisała umowę w ramach projektu B2B - z firmą Beditom - Z. Bednarczyk Sp. j. z Gdyni.


 
Umowa na udzielenie licencji i wdrożenie elektronicznego systemu B2B do wymiany danych i dokumentów w celu automatyzacji procesów biznesowych realizowanych we współpracy z partnerami biznesowymi realizowana jest w ramach Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B 8 osi priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, zgodnie z Umową o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-22-035/14-00.

Firma Beditom została utworzona w 1995 roku i specjalizuje się w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych. W 2004 roku wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2000. certyfikowany przez Det Norske Veritas jedną z najbardziej renomowanych firm certyfikujących.

Źródło: Graffiti.ERP

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top