loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP dla SPEC-a

SPEC KABLE – ogólnopolski dystrybutor przewodów, kabli, elementów sieci teleinformatycznych oraz osprzętu audio-wideo i komputerowego – usprawnia zarządzanie sprzedażą i magazynami oraz relacje z klientami dzięki systemowi ERP Navireo.
Wdrożenie Navireo w firmie SPEC KABLE usprawniło m.in. specyficzne dla elektryczno-elektronicznego asortymentu złożone procesy sprzedażowo-logistyczne. System umożliwił dalszy dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i sprawną obsługę szybko rosnącej liczby klientów oraz realizowanych zamówień. Wprowadzono zintegrowane zarządzanie rabatami oraz możliwość pracy zdalnej, co przełożyło się na efektywność realizacji zamówień oraz zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Udostępniono także możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio poprzez platformę sprzedażową B2B, wdrożoną komplementarnie do systemu.

Wpływ na wybór systemu ERPNavireo miała także jego modułowa budowa oraz możliwość tworzenia funkcjonalnych rozszerzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowe, uszyte na miarę funkcje pozwoliły na zwiększoną automatyzację działalności przedsiębiorstwa. Dzięki systemowi możliwe było zastosowanie mechanizmu automatycznych „domagazynowań” towarów i uśredniania cen magazynowych. Navireo pozwolił także na rozbudowanie polityki cenowej dla kontrahentów firmy, również w trybie połączeń zdalnych.
Możliwość zastosowania nieszablonowych rozwiązań oraz pełna integracja z platformą sprzedażową pomogły nam podjąć trafną decyzję o wyborze Navireo. Za systemem przemawiała także cena poszczególnych modułów oraz niskie koszty dalszego rozwoju oprogramowania w naszej firmie. Dzięki modułowej budowie systemu możemy szybko zrealizować kolejne zamówienia wynikające z naszych funkcjonalnych potrzeb – mówi Monika Modelska, właścicielka SPEC KABLE.
Źródło: INSERT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top