loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inter Cars SA wybiera system ERP Oracle

Oracle Polska informuje, że firma Inter Cars SA wybrała moduł finansowy pakietu ERP Oracle E-Business Suite (EBS) w najnowszej wersji R12 jako główny system do zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Wdrożenie jest prowadzone przez specjalistów Działu Konsultingu Oracle Polska.

Inter Cars SA jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów części samochodowych. W związku z intensywnym rozwojem biznesu firmy, zapadła decyzja o zastąpieniu dotychczas używanego systemu finansowego produktem z "górnej półki". Z wielu rozpatrywanych rozwiązań (m.in. SAP, Microsoft Dynamics) wybrane zostało oprogramowanie finansowe pakietu Oracle E-Business Suite.

Moduł Oracle Financials wchodzący w skład pakietu ERP Oracle EBS będzie zintegrowany z głównym systemem transakcyjnym firmy Inter Cars, aplikacją SAFO.biz, opartą także na technologii Oracle. Przy integracji systemów zastosowana będzie platforma Oracle Fusion Middleware, szczególnie produkty WebLogic Suite oraz WebServices Manager, a także komponenty obsługujące architekturę usługową SOA (Service Oriented Architecture).

Oracle E-Business Suite nie jest pierwszą aplikacją Oracle wybraną przez Inter Cars – w roku 2005 firma zainstalowała także system analityczny i hurtownię danych opartą na produktach Oracle i obsługującą kluczowe elementy biznesu, w tym sprzedaż i finanse.
Wybraliśmy ofertę Oracle Polska z uwagi na to, że konsultanci tej firmy przedstawili najlepszą ofertę – nie tylko w aspekcie cenowym, ale także pod względem kompetencji oraz jakości i stylu komunikacji z użytkownikami biznesowymi Inter Cars - komentuje Andrzej Krzak z firmy Inter Cars SA. Oracle Financials to system, który spełnia wszystkie wymagania naszej firmy - posiada nowoczesną architekturę, opartą na światowych standardach, w związku z czym jest otwarty i łatwy do dalszej rozbudowy, jeśli rozwój naszego biznesu będzie tego wymagał. Oracle gwarantuje nam nie tylko wysoką jakość swoich produktów – ważne jest także to, że jest stabilnym partnerem o ogromnym potencjale biznesowym oraz przewidywalnej wizji rozwoju.
Instalacja pakietu Oracle Financials w jego najnowszej wersji R12 będzie kolejnym projektem tego typu realizowanym w Polsce przez konsultantów Oracle – powiedział Wiesław Grabowski, Dyrektor Działu Konsultingu Oracle Polska. Szczególnym wyróżnikiem projektu w Inter Cars jest zastosowanie w nim wyjątkowo bogatego wachlarza produktów Oracle, w tym najnowocześniejszej obecnie na świecie platformy middleware, która będzie zastosowana do integracji procesów transakcyjnych z procesami zaplecza przedsiębiorstwa.
Źródło: Oracle

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top