loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
Firma BEFARED z Bielska-Białej, jeden z czołowych producentów reduktorów i motoreduktorów, zdecydowała się na dalszy rozwój swoich procesów biznesowych przy wsparciu systemu ERP firmy Rekord.
Wiele lat doświadczeń ukształtowało firmę „BEFARED” na istotnego dostawcę znormalizowanych typoszeregów reduktorów zębatych o szerokim wachlarzu zastosowań. Spółka to również pewny partner mogący dostosować swoje wyroby do specyficznych wymagań Klienta czy zaprojektować napędy specjalne.

Produkcja reduktorów to w głównej mierze elementy zębate, które należą do grupy wyrobów skomplikowanych technologicznie. Baza wiedzy stanowi kluczowy zasób, którego jakość determinuje efektywność całego procesu wytwarzania. W związku z powyższym obszar przygotowania produkcji stał się miejscem lokalizacji najistotniejszych celów wdrożeniowych.

W ramach nowych rozwiązań zostanie wdrożonych innowacyjny konfigurator wyrobów, który znacząco uprości i uelastyczni zarządzanie danymi konstrukcyjno-technologicznymi. Dzięki tej funkcji pakietu Rekord.ERP konstruktorzy mają możliwość zawrzeć wiele wariantów produktowych w strukturze jednego wzorca konstrukcyjno-technologicznego. Dopiero na etapie negocjacji z Klientem niniejsza „bazowa definicja” przyjmuje formę wykonawczą zawierającą wszystkie informacje determinujące proces wytwarzania.

Wdrożenie systemu Rekord.ERP zaowocuje również powstaniem jednej centralnej bazy rysunków konstrukcyjnych. Rysunki, które nie posiadające swojej formy elektronicznej zostaną poddane digitalizacji. Od tego momentu system będzie kompleksowo zarządzał zmianą oraz dystrybucją dokumentacji rysunkowej.

Jednak nadrzędnym celem implementacji systemu Rekord.ERP w przedsiębiorstwie „BEFARED” jest uzyskanie takiej jakości danych, które będą mogły stanowić podstawę podjęcia decyzji na każdym poziomie zarządzania.

Poprzeczka oczekiwań jest zawieszona wysoko ponieważ system Rekord.ERP nie jest pierwszym oprogramowaniem tej klasy funkcjonującym w spółce. Jesteśmy przekonani, że ogromne doświadczenie wdrożeniowe konsultantów REKORD-u oraz bogata funkcjonalność systemu Rekord.ERP pozwoli w szybkim czasie zastąpić obecny system, osiągnąć wyznaczone cele jednocześnie otwierając nowe kierunki rozwoju.

Źródło: www.rekord.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top