loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dostawca sprzętu komputerowego z Impulsem ERP

bpscYamo Sp.z o.o., jeden z czołowych dystrybutorów i producentów sprzętu komputerowego, korzysta już ze wszystkich wdrożonych funkcjonalności systemu ERP Impuls 5. Oprogramowanie jest udostępniane 98 równoczesnym użytkownikom.
Dla firmy działającej w branży dystrybucyjno-handlowej jednym z najważniejszych oczekiwań wobec zintegrowanego systemu informatycznego jest dostęp do wszelkiego rodzaju analiz - sprzedaży, rotacji towaru czy polityki cenowej. Na podstawie dostępnych w systemie Impuls 5 danych budowane są tabele, zestawiane relacje, powstają również zaawansowane analizy – takie jak np. trendy zmienności obrotów w podziale na grupy towarowe.

Dzięki zmianie systemu możliwe stało się pełne wykorzystanie modułu B2B. Powstały mechanizmy, które realizują zamówienia w 100% automatycznie. Klienci posiadający dostęp do internetowego systemu zakupów mogą nabywać towary w trybie 24/7, mają również bieżący wgląd w aktualne stany magazynowe oraz ceny z uwzględnieniem indywidualnych rabatów.

Wdrożone do tej pory rozwiązania magazynowe oznaczają przede wszystkim większy porządek i zdecydowanie większe bezpieczeństwo. Możliwe jest zlokalizowanie każdej poszukiwanej część, a dzięki pełnej kontroli numerów seryjnych również prześledzenie jej drogi.

Dzięki przygotowanemu specjalnie dla firmy Yamo modułowi obsługi reklamacji zaszła bardzo głęboka zmiana w obszarze obsługi serwisowej. Większość spraw związanych z serwisem można obecnie załatwić w trybie online.
W momencie podejmowania decyzji o zakupie nowego systemu informatycznego staliśmy u progu bardzo głębokich zmian podyktowanych gwałtownym rozwojem działalności. Mieliśmy świadomość, że wybór oprogramowania klasy ERP to nie jest decyzja na rok czy dwa. Dlatego kluczowe było poczucie bezpieczeństwa, jakie daje nam związanie się z poważnym partnerem, gwarancja bezawaryjności i stabilności oprogramowania sprawdzona w wielu przedsiębiorstwach – podkreśla Miłosz Bączkowski, Dyrektor operacyjny d/s technicznych w Yamo Sp. z o.o.
Od 21 lat Yamo Sp. z o.o. jest poważanym partnerem biznesowym dla tysięcy klientów w Polsce i dziesiątek dostawców z Azji, Europy czy też USA. Obok współpracy biznesowej w obszarze dostarczania sprzętu komputerowego, firma prowadzi sprzedaż detaliczną poprzez sieć salonów komputerowych Reactor. Usługi integracyjne Yamo realizuje poprzez zależną spółkę „Microman”. Na rynku komputerów PC firma jest zorientowana na produkcję wysokowydajnych komputerów dla wymagających użytkowników (głównie graczy) pod nazwą Game Engine oraz serwerów firmy Intel brandowanych własną marką. Montaż odbywa się w siedzibie Yamo w Piasecznie pod Warszawą. Do partnerów biznesowych zaliczają się takie firmy jak: AMD, Creative Labs, Fujitsu-Siemens, GeIL,Genius, Gigabyte, IIyama, Intel, Kingmax, LG Electronics, Microsoft, Patriot, Western Digital, Samsung, Seagate, Targus.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top