loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Olprint zakończył wdrożenie systemu ERP

Firma Olprint zakończyła wdrożenie oprogramowania klasy ERP, dostarczonego przez TETA SA. System ERP TETA Constellation będzie wspierać Olprint w obszarze finansów i logistyki.

Olprint to firma handlowa, oferująca urządzenia drukujące, materiały eksploatacyjne, części zamienne oraz usługi serwisowe na potrzeby klientów biznesowych. Posiada 5 oddziałów na terenie całej Polski.

System firmy TETA wprowadziliśmy w firmie, żeby poprawić efektywność obsługi i zautomatyzować wykonywaną pracę. Chcieliśmy też ułatwić raportowanie, szczególnie przygotowywanie rozbudowanych statystyk i zestawień. Najważniejsze jest to, że TETA wyszła naprzeciw naszym oczekiwaniom i dostosowała się do naszych specyficznych potrzeb – mówi Jarosław Wolski, Prezes Zarządu firmy Olprint.
Menedżer projektów w firmie TETA, Krzysztof Strawski zdradza kilka szczegółów wdrożenia: - We wdrożeniu wykorzystaliśmy kilka ciekawych i jednocześnie wygodnych funkcjonalności, jak na przykład raportowanie w tabelach przestawnych czy generator zamówień zakupu. Przeprowadziliśmy też pełną integrację modułu TETA Logistyka.NET z zewnętrznymi systemami, które już wcześniej funkcjonowały w firmie Olprint.

Olprint nie ukrywa zadowolenia ze współpracy z TETĄ i deklaruje chęć dalszej kooperacji.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top