loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

PRESTIŻ-owy system ERP w firmie ITUM OWOCE

Firma ITUM OWOCE z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, pod koniec czerwca 2010, podpisała umowę na wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego klasy ERP. Dostawcą systemu dla ITUM OWOCE jest firma Streamsoft - znany i ceniony na rynku ogólnopolskim - producent oprogramowania dla biznesu.
Ponadto, firma prowadzi również działalność w zakresie handlu hurtowego produktami kiszonymi, suszonymi i gotowymi surówkami. Dziennie firma ITUM OWOCE sprzedaje do hurtowni, sklepów i lokali gastronomicznych około 500 ton towaru.

Wybrany przez ITUM OWOCE system ERP - Streamsoft PRESTIŻ - będzie działał na 125 stanowiskach, w 24 oddziałach firmy. Decyzja Zarządu ITUM o wyborze systemu PRESTIŻ, wynikała z istotnych korzyści, jakie firma osiągnie w wyniku realizacji tej inwestycji, m.in:
  • zintegrowanie rozwiązań informatycznych,
  • usprawnienie procesu obsługi klienta,
  • obniżenie kosztów działalności, np. poprzez systematyczną kontrolę i analizę stanów magazynowych,
  • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przetwarzanych danych,
  • wspieranie procesu podejmowania decyzji na podstawie informacji z systemu PRESTIŻ.
Wdrożenie systemu ma zostać zakończone jeszcze w tym roku.

Źródło: STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top