loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

MOTO BUDREX wdroży pakiet SOFTLAB ERP

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, podpisała kontrakt z firmą Moto Budrex Sp. z o.o., działającą w branży dystrybucji opon i sprzedaży samochodów, na wdrożenie kompleksowego systemu ERP (Asseco SOFTLAB ERP). Zakończenie prac planowane jest na luty 2011 roku.

Zakres podpisanej umowy obejmuje dostawę, wdrożenie i utrzymanie zintegrowanego systemu Asseco SOFTLAB ERP. W zakres wdrożenia wchodzą między innymi: logistyka i sprzedaż, WMS, zakupy i zaopatrzenie, spedycja, finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe, CRM i DMS oraz platforma B2B. Dodatkowo kontrakt obejmuje dostarczenie infrastruktury sprzętowej i oprogramowania, instalację sieci informatycznej w magazynach oraz dostarczenie i instalację terminali ręcznych i wózkowych. Z systemu będzie korzystało ponad 120 pracowników oraz do 100 użytkowników zewnętrznych przez platformę B2B. Projekt ma na celu integrację wszelkich procesów biznesowych, usprawnienie procesu przyjmowania i realizacji zamówień dokładniejszą ewidencję stanów magazynowych w magazynach własnych i u partnerów oraz usprawnienie obiegu dokumentów między oddziałami firmy.

Moto Budrex Sp z o.o. to firma z 20 letnim doświadczeniem, działająca w branży oponiarskiej oraz sprzedaży samochodów. Firma od 2004 roku jest dilerem marki KIA Motors, a od 2007 posiada autoryzację Hyundai Motor Polska na sprzedaż i obsługę serwisową aut tej marki. W skład grupy wchodzą Moto Budrex-Alma oraz Moto Budrex-Auto. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, skąd koordynowana jest działalność 16 oddziałów hurtowych, detalicznych i magazynowych na terenie Polski. Grupa Moto Budrex zatrudnia ok. 200 osób.

Umowa z Moto Budrex to kolejne już wdrożenie Asseco BS w branży motoryzacyjnej.
Rozwiązania ERP Asseco Business Solutions umożliwiają szybkie i efektywne dostosowanie systemu do specyficznych wymagań konkretnego wdrożenia. Dlatego też możemy odpowiedzialnie zaoferować system Asseco SOFTLAB ERP klientom z różnych branż i segmentów rynku. Tworzymy nowoczesne rozwiązanie informatyczne odpowiadające potrzebom rozwijających się przedsiębiorstw, biorące pod uwagę złożoność prowadzonej przez nie działalności i pozwalające na uzyskiwanie wymiernych efektów w postaci usprawnienia procesów biznesowych. – powiedział Grzegorz Dudziak Dyrektor Biura Poznań Asseco Business Solutions S.A., odpowiedzialny za realizację projektu w firmie Moto Budrex.
Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top