loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwszy etap wdrożenia systemu ERP zamknięty

Dotychczas Bottari wykorzystywała aplikacje informatyczne, które miały dość ograniczoną funkcjonalność i ograniczały dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. W związku z tym Zarząd Spółki w 2008 roku zdecydował o wdrożeniu nowego rozwiązania klasy ERP obsługującego kompleksowo wszystkie obszary firmy dającego elastyczne analizy na potrzeby Zarządu oraz umożliwiającego usprawnienie procesów zachodzących w firmie.

Zdecydowano się na zaawansowany system ERP Microsoft Dynamics NAV. System oprócz standardowych funkcjonalności został poszerzony o nowatorskie rozwiązania procesów sprzedaży, planowania zakupów, elektroniczną obsługę zamówień oraz dokumentów – EDI. W chwili obecnej trwają prace informatyczne nad wdrożeniem kolejnych funkcjonalności.

Wdrożenie nowego systemu wraz z opracowaniem funkcjonalności specyficznych dla firmy Bottari Polska z o.o. zostało zrealizowane przez specjalistów firmy Resolution Sp. z o.o. , certyfikowanego Partnera firmy Microsoft.

Bottari Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku jako przedstawiciel włoskiego koncernu Bottari S.p.a zajmującego się produkcją i dystrybucją akcesoriów samochodowych, tuningowych, rowerowych, motocyklowych i kosmetyki samochodowej. Marka Bottari rozpoznawana jest w ponad 50 krajach świata. Potwierdzeniem i gwarancją najwyższej jakości produktów firmy Bottari jest wiele nagród i wyróżnień, które w ostatnim czasie firma uzyskała, w tym między innymi Gepardów Biznesu, Lauru Klienta i DIAMENTÓW FORBESA

Źródło: www.resolution.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top