loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP Comarch CDN XL w Afryce

Firma integratorska Kotrak Bis z Katowic wyeksportowała zintegrowany system ERP – Comarch CDN XL do Afryki tj. podpisała umowę z międzynarodowym koncernem De Heus na wdrożenie systemu w trzech zakładach w RPA

Prace wdrożeniowe w RPA zostały już zakończone i system ERP obsługuje trzy fabryki De Heus Feeds w części operacyjnej i Business Intelligence. De Heus jest międzynarodowym koncernem zajmującym pozycję lidera w branży pasz dla zwierząt. Koncern z centralą w Holandii działa w Polsce, Czechach, Republice Południowej Afryki i Wietnamie oraz ma również udziały w spółkach w Belgii, Rosji, Egipcie, Etiopii i Chinach.

Od wielu lat Kotrak Bis jako Złoty Partner Comarch jest w czołówce najlepszych i największych partnerów wdrożeniowych systemów ERP tego producenta. Wdrożenie w RPA wpisuje się w strategię firmy, która posiadając kompetentny anglojęzyczny zespół konsultantów i programistów jest przygotowana na duże i międzynarodowe projekty wdrożeniowe.

Źródło: www.kotrak.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top