loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

IFS wspiera systemem ERP rozwój Babcock Marine

 Babcock Marine podpisał kontrakt na wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP firmy IFS, aby usprawnić procesy biznesowe, poprawić efektywność i zredukować koszty. Wstępnie wartość zakupionych licencji wynosi ponad 1,5 mln dolarów.


Babcock Marine jest główną brytyjską stocznią dla Marynarki Królewskiej (Royal Navy). Wykonuje on około trzech czwartych rocznych usług remontowych i serwisowych przeprowadzanych dla jednostek Marynarki Królewskiej. Babcock Marine jest również wiodącym serwisantem okrętów podwodnych. W roku 2008 firma wygrała kontrakt na obsługę i remonty okrętów podwodnych klasy Victoria dla rządu kanadyjskiego.

Grupa Babcock korzysta z rozwiązań IFS Applications już od roku 2000 w kilku swoich oddziałach: Babcock Marine, Babcock Demence Services, Babcock Rail oraz w Babcock Networks and Infrastructure Services.

W oddziale Babcock Marine system IFS Applications będzie wykorzystany jako wsparcie w obszarze finansów, łańcucha dostaw, produkcji, projektów, obsługi i remontów, a także zasobów ludzkich, płac oraz analizy zarządczej.

Rozwiązanie IFS Applications dla lotnictwa i sektora obrony składa się ze standardowych modułów wspierających kompleksową obsługę techniczną, naprawy i remonty (MRO) oraz zarządzanie flotą w strukturach obronnych, w firmach specjalizujących się w obsłudze remontowej, a także u producentów oferujących obsługę techniczną opartą na danych resursowych sprzętu (PDM). System ERP IFS Applications dla sektora obrony został zaprojektowany tak, aby spełniać indywidualne wymagania wynikające z prowadzenia obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO) oraz usprawniać zarządzanie flotą i łańcuchem dostaw.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top